Bu yazımızda sizlere CumRocket Nedir? sorusunun cevabını verecek ve CUMMIES Coin ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler vermeye çalışacağız.

CumRocket Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi CUMMIES Token

Bu yazımızda sizlere CumRocket Nedir? sorusunun cevabını verecek ve CUMMIES Coin ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler vermeye çalışacağız.

CumRocket Nedir?

CumRocket, yetişkinlere yönelik içerik için bir NFT pazar yeri ve içerik oluşturuculara kripto olarak ödeme yapılan ve CUMMIES adı verilen özel tokenlar kullanılarak bahşiş verilen bir platform sağlamayı amaçlayan Nisan 2021'de başlatılan bir kripto para projesidir.

NFT'ler veya "karşılıksız tokenler", bir sanat eseri veya video gibi belirli bir dijital varlığın benzersiz olduğunu ve bu nedenle değiştirilemez olduğunu onaylayan blok zincirinde depolanan dijital tokenlardır..

CumRocket NFT pazarı, insanların yetişkinlere özel içerik satın almasına, satmasına, takas etmesine ve toplamasına olanak tanır. Bu içerik, 30 dakikaya kadar video, ses ve ayrıca GIF'ler veya resimler içeren tam uzunlukta yetişkinlere özel klipler içerecektir. Materyal, kullanıcının dijital cüzdanında ve Binance Smart Chain (BSC) blok zinciri ağında saklanır.

İçerik oluşturucular, "Gelecek planlarımız, içerik oluşturucuların canlı kameralara sahip olmak gibi yetişkinlere yönelik içerik yoluyla hayatlarını kazanabilecekleri diğer yolları keşfetmeyi içeriyor. Olasılıklar sonsuzdur ve insanlar denemiş olsa da, bunu Binance Smart Chain'de kimse yapmadı" diyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ