Bu yazımızda CyberConnect Nedir? Sorusunun cevabını irdeleyeceğiz. Diğer taraftan okuyucularımız kripto para birimi CYBER token hakkında da çok detaylı bilgilere sahip olacaklar.

CyberConnect Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla CYBER Token

Bu yazımızda CyberConnect Nedir? Sorusunun cevabını irdeleyeceğiz. Diğer taraftan okuyucularımız kripto para birimi CYBER token hakkında da çok detaylı bilgilere sahip olacaklar.

CyberConnect Nedir?

CyberConnect, geliştiricilerin kullanıcıların dijital kimliklerine, içeriklerine, bağlantılarına ve etkileşimlerine sahip olmalarını sağlayan sosyal uygulamalar oluşturmalarını sağlayan bir web3 sosyal ağıdır.

Mevcut sosyal ağ ortamına, öncelikli odak noktaları kendi mali çıkarları olan sınırlı sayıda kâr odaklı şirket hakimdir. Sonuç olarak, bu platformlar genellikle kullanıcı verilerini istismar etmekte ve geliri en üst düzeye çıkarmak için içeriği, toplulukları ve kullanıcıları büyük ölçekte manipüle etmektedir. Sosyal ağ verilerinin merkezileştirilmesi, kullanıcı verilerinden haksız bir şekilde para kazanan ve inovasyonu engelleyen bir ekosistem yaratarak geliştiricilerin yeni ve yenilikçi sosyal ürünler ve özellikler sunmasını engelliyor.

CyberConnect, kullanıcılara dijital yaşamları üzerinde merkezi ve önyargılı teknolojiden arınmış nihai kontrol sunan, topluma ait bir sosyal ağ kurarak bu statükoya meydan okumayı amaçlamaktadır.

CYBER, CyberConnect'in yönetişim tokenıdır ve aşağıdaki işlevler için kullanılabilir:

  • Yönetişim: CYBER token sahipleri oylama yetkisine sahiptir ve oylama yetkilerini başkalarına devredebilirler. Protokol iyileştirmelerine oylama gücüne göre karar verilir.
  • CyberID için ödeme: CyberID satın alırken ödeme için kullanılır.
  • CyberAccount gaz jetonu: EVM uyumlu zincirlerde CyberAccount içindeki tüm işlemler için fiyat ölçer ve gaz ücretleri için ödeme aracı olarak kullanılır.

CyberDAO tarafından daha fazla CYBER kullanım durumu tanıtılacaktır.

CyberConnect, web3 sosyal dApp'leri için hiper ölçeklenebilirliğin bir sonraki aşamasını güçlendirmek ve kullanıcılara web2'ye aşina hissettiren bir sosyal ağ deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır.

CyberAccount: çekirdeksiz ve gazsız kullanıcı katılımı sağlayan ERC-4337 uyumlu çok zincirli bir hesap sistemi

CyberGraph: yerleşik para kazanma araçlarıyla kullanıcıların içeriklerini ve sosyal bağlantılarını kaydetmek için sansüre dayanıklı bir akıllı sözleşme.

CyberNetwork: web3 sosyal ağını dünyaya getirmek için gaz tasarruflu ve ölçeklenebilir bir L2 ağı.

Proje, 25.120.000 CYBER token'ın satıldığı iki tur özel token satışından 25.000.000 USD topladı. Proje ayrıca CYBER fiyatının 1,80 USD olduğu Coinlist'teki halka açık satıştan 5.400.000 USD topladı.

1 Ağustos 2023 itibarıyla, toplam CYBER arzı 100.000.000'dur ve listeleme sonrasında dolaşımdaki arz 11.038.000 olacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ