Bu yazımızda sizlere CyberMiles Coin (CMT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve CMT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

CyberMiles Coin (CMT) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi CMT Coin

Bu yazımızda sizlere CyberMiles Coin (CMT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve CMT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

CyberMiles Coin (CMT) Nedir?

CyberMiles, özellikle iş ve pazar uygulamalarını hedefleyen bir blok zinciri protokolüdür. Protokol, blok zinciri tabanlı bir sanal makineden ve ağ üzerinde uygulanan akıllı sözleşmelerle yönetilen merkezi olmayan süreçleri desteklemek için zincirin dışında çalışan tanımlanmış ara katman yazılım yığınları modüllerinden oluşuyor.

CyberMiles blok zinciri, ağ mutabakatına ulaşmak için Delegated Proof of Stake (DPoS) kullanır.

19 doğrulayıcının yanı sıra, CyberMiles blok zinciri, bir doğrulayıcının istifa etmesi, saldırıya uğraması veya başka bir şekilde kesintiye uğramasının ardından düşmesi durumunda 5 yedek doğrulayıcıya sahiptir. CyberMiles DPoS protokolü, toplam blok ödül havuzunu iki ayrı bölüme ayırır: doğrulayıcılar ve yetki verenler toplu olarak toplam blok ödüllerinin %90'ını alırken, yedek doğrulayıcılar ve yetki verenleri toplu olarak %10 alır.

CMT tokeni, topluluk üyelerini bilgi işlem gücüne katkıda bulunmaya ve stake ve oylama yoluyla ağın bütünlüğünü korumaya ve işlemleri kolaylaştırmaya teşvik etmek ve ödüllendirmek için kullanılır.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ