beFITTER'ın ilk başarısı, geliştiricilere, arkasındaki ekibe ve gerekli kaynakları sağlayan ve projenin son derece rekabetçi bir pazarda gelişmesine ve büyümesine yardımcı olan Icetea Labs'a atfedilebilir.

 beFITTER'ın ilk başarısı, geliştiricilere, arkasındaki ekibe ve gerekli kaynakları sağlayan ve projenin son derece rekabetçi bir pazarda gelişmesine ve büyümesine yardımcı olan Icetea Labs'a atfedilebilir. beFITTER yalnızca bir Kazanmak için Taşı projesi değil, çok daha fazlasını başarmayı planlıyor. Ekip tarafından paylaşılan amaç, bilimsel ilkeleri takip ederek daha zinde ve sağlıklı bir dünya yaratmaktır. Ve sağlığın kitleler arasında büyük bir endişe haline gelmesiyle, projeyi başlatmak için daha iyi bir zaman olamazdı. Son anketlere göre, ABD'de 50 milyondan fazla insan koşu etkinliklerine katılıyor. beFITTER, bu kullanıcıları zaten yaptıklarını yaptıkları için ödüllendirmeyi amaçlıyor!

beFITTER'in arkasındaki en büyük güç olan Icetea Labs, SEA'nın önde gelen inkübatörlerinden biridir ve blockchain ve metaverse projelerini destekler. İlk aşamada fon toplayarak herhangi bir proje için çok kritik engeli ortadan kaldırır. Ayrıca Icetea Labs, listelenmiş 100'den fazla başarılı projeye sahiptir ve en iyi performans gösteren fırlatma rampalarından ikisi olan GameFi ve Red Kite'ı kurmuştur.

beFITTER, sansasyon yaratmayı ve fit bir vücuda sahip olmayı hedefleyen Proof-of-Work-Out konseptiyle çalışır. Buradaki fikir, kullanıcıların birbirleriyle sosyalleşmesine ve sağlıklı bir rekabet yaratmasına izin vermektir.

beFITTER NFT'ler Hakkında

NFT'leri basmak birçok kişiye karmaşık bir görev gibi görünmese de, tüm kritik yönleri doğru yapmak kesinlikle öyle. Ve beFITTER bunu mükemmel bir şekilde yaptı! Bu sadece sanal bir sanat değil; Her NFT, büyük bir çaba sarf edildikten sonra titizlikle hazırlanmış ve tasarlanmıştır. Ekip önce platform kullanıcılarının ne aradığını belirledi ve buna göre NFT koleksiyonunu ortaya çıkardı.

Ayrıca karakterin ayakları normalden daha büyük olduğu için detaylandırma güçlü çıkıyor ve NFT'ler daha belirgin görünüyor. Bu NFT'leri oluşturma sürecinde diğerlerinin yanı sıra Maya, Sketchup ve Blender gibi yazılımlar kullanıldı ve sonunda bunlar oldukça iyi çıktı ve NFT meraklıları arasında büyük ilgi gördü.

beFITTER'ın Arkasındaki Harika Ekip

Projenin başarısı için tüm övgü, BEFITTER'ın büyük zirvelere ulaşmasına ve uzun vadede hem büyüleyici hem de sürdürülebilir olmasına yardımcı olmak için gece gündüz çalışan özel ekibe aittir. İşte bilmeniz gereken kişiler:

Ba Nguyen - Kurucu Ortak

Ba, blok zinciri endüstrisinde muazzam bir deneyime sahiptir ve PolkaFoundry, Red Kite Launchpad ve GameFi.org oyun merkezi gibi en başarılı projelerden bazılarında çalışmıştır.

Trang Doan - Ürün Sahibi

8 yılını Yazılım Geliştirmede ve 2,5 yılını Ürün Sahibi olarak geçiren Trang, projenin inceliklerini anlıyor ve gelişimine önemli ölçüde katkıda bulundu.

Ha Nguyen - Geliştirme Başkanı

Ekip yönetimi ve liderlik konusunda bilgili olan Ha'nın 10 yıllık finans ve eğitim uygulamaları geliştirme deneyimi beFITTER için iyi sonuç verdi.

Thai Trieu - Sanat Yönetmeni

Thai, birkaç başarılı uluslararası projede çalıştı ve iyi bir animasyon, film ve oyun anlayışına sahip. Oyun endüstrisindeki 8 yılı aşkın deneyimi, en ayrıntılı ve büyüleyici NFT koleksiyonlarından birinin yaratılmasına yardımcı oldu.

Takımın Sınırsız Çabasının Meyvesi

Yakın zamanda tamamlanan Alfa Testi Yarışması, 250.000'den fazla kayıt ve 15.878 benzersiz aktif kullanıcıyla büyük bir başarıydı. Katılımcıların kat ettikleri toplam mesafe 38.117 km ve tüm kategoriler (yürüme, koşma ve bisiklete binme) arasında en uzun aktivite 52.4 km bisiklet olmuştur.

Bu arada Beta Testnet Etkinliği 19.237 aktif kullanıcıyla oldukça etkileyici sonuçlar elde etti ve en uzun etkileşim süresi 75 dakika ile kaydedildi. Etkinlik başarıyla tamamlanırken projenin sosyal medyasında da büyük bir heyecan yaşandı.

Ayrıca 20 Haziran 2022'deki INO'da Shoe Box NFT koleksiyonu deli gibi satıyor. beFITTER, GameFi.org'da sadece 3 dakikada 500 NFT'den 100'ünü satmayı başarırken, Enjinstarter.com'da sadece 1 günde 400 Shoe Box NFT satıldı. 6 Temmuz'daki ön satışta beFITTER Shop (web sitesinde yeni açılan pazaryeri) 1.030 NFT kutusunu satışa sundu. Hepsi sadece 28 dakikada satıldı, 30 Diamond kutusu 3 dakikadan daha kısa sürede tükendi. Bu rakamlar, fitness tutkunları arasında beFITTER çılgınlığı hakkında çok şey anlatıyor.

IDO, birkaç gün önce Red Kite, GameFi ve DAO Maker dahil olmak üzere en iyi performans gösteren fırlatma rampalarından bazılarında gerçekleştirildi. Satılık tokenin (FIU tokeni) toplam arzı 1.000.000.000 ile sınırlandırıldı, başlangıç fiyatı 0.015$ olarak belirlendi ve projenin IDO zamanındaki değeri 15.000.000$ olarak belirlendi. Etkinlik gerçekten kalabalık için bir patlama oldu.

beFITTER Ana Ağı Başlatılıyor

Ön-mainnet aşamasıyla karşılaştırıldığında, bu, beFITTER uygulamasının hataları giderilmiş resmi sürümüdür ve kullanıcılara en tatmin edici deneyimi sunar veher zaman yoğun bir heyecan. beFITTER Mainnet ile Tesisatçılar şunları yapabilir:

*Token  Kazanmak İçin Aktivitelere Katılın (koş/yürüyüş/döngü)

*Envanteri açın ve aşağıdakiler dahil olmak üzere ayakkabı NFT'leriyle aktiviteler yapın:

+Ayakkabı NFT'lerinin bilgilerini görüntüleyin

 + NFT'leri sat

 +Ayakkabıları onarın, nane yapın, seviye atlayın, kiralayın ve transfer edin

+Gizemli Ayakkabı Kutusu NFT'lerini kutusundan çıkarın ve aktarın

*Cüzdanı Kullan

+ Kullanıcı profili bölümünden cüzdan sayfasına erişin

+ Tokenleri  ve NFT'leri yönetin

+ Varlıkları Merkezi Olmayan Cüzdan'dan Harcama Cüzdanına veya tam tersi şekilde aktarın

*Birinin ve diğerlerinin profillerini görüntüleyin

*Marketplace'te Shoe NFT'leri ve Shoe Box NFT'leri satın alın ve satın

*beFITTER haber akışı aracılığıyla diğer kullanıcılarla etkileşim kurmak için beFITTER Social'a katılın

Başlatma zamanı: 11 AM UTC, 22 Temmuz 2022

Bağlantılar İndir:

iOS: https://apps.apple.com/us/app/befitter/id1627049149

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.befitter.app

beFITTER uygulama arayüzü ve uygulama içi özellikler

beFITTER Uygulaması Hakkında

beFITTER uygulaması yakında hem Apple App Store'da hem de Google Play Store'da mevcut olacak. Kullanılabilir olduğunda, kullanıcılar onu indirebilir ve yürüyüş, koşma ve bisiklete binme gibi etkinlikler için heyecan verici ödüller kazanmaya başlayabilir. Ayakkabı koleksiyonlarını görüntüleyebilir, onarabilir, güçlendirebilir, NFT'lerini satabilir veya Mystery Shoe NFT'yi envanterden çıkarabilirler.

Ayrıca uygulama, kullanıcıların harcamalarını cüzdana aktarma seçeneğiyle birlikte hem jetonları hem de NFT'leri mevcut varlıklarını görüntülemelerine izin verecek. Buna ek olarak, kullanıcılar kendi profillerini veya arkadaşlarının profillerini kontrol edebilirler. En iyi yanı, pazardan Mystery Shoe Box veya Shoe NFT'nin satılmasına izin verecek. Ve uygulama çok daha fazlasını sunacak. Öğrenmek için takipte kalın!

beFITTER hakkında her şeyi öğrenmek için resmi web sitesini ziyaret edin: https://befitter.io/

Ayrıca günlük gelişmeler, lansmanlar ve satışlardan haberdar olmak için tüm sosyal kanallardan takip edin.

Twitter: https://twitter.com/beFITTER_io

Telegram: https://t.me/befitter_chat

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCWHlMEIroTPlHS6fukq5pyw

Anlaşmazlık: https://discord.gg/hSfajgQkzh

Medium: https://medium.com/@beFITTER

Facebook: https://www.facebook.com/beFITTER.io

Instagram: https://www.instagram.com/befitter.io

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ