Dash 2 Trade, şimdiye kadar 14,6 milyon doların üzerinde para toplayarak yakın geçmişteki en başarılı ön satışlardan birini gerçekleştiren yeni bir kripto analiz platformudur.

Dash 2 Ticaret Aşırı Finansman Turu, Kademe 1 Borsa Listelemelerine Yaklaşırken Sona Yaklaşıyor

Dash 2 Trade, şimdiye kadar 14,6 milyon doların üzerinde para toplayarak yakın geçmişteki en başarılı ön satışlardan birini gerçekleştiren yeni bir kripto analiz platformudur.
D2T jetonunun Gate.io'da ve diğer en iyi borsalarda yayına girmesinden önce, aşırı fonlama turunun bitmesine sadece iki gün kaldı.

Dash 2 Trade, satış öncesi aşamasında 14,6 milyondan fazla USDT toplayan, yakın zamanda piyasaya sürülen bir kripto para birimi analiz platformudur.

Başarılı ön satışın ardından platform, Gate.io'da listeleneceğini ve ek 1. kademe listelemelerini desteklemek için bir fazla fonlama turuna sahip olacağını duyurdu.

Kripto sinyalleri ve zincir üstü analiz platformu, D2T jetonunu 11 Ocak 2023'te 1. seviye merkezi borsa Gate.io'da listeleyecek. Gate.io'da ayrıca 10 ve 11 Ocak'ta 120.000 dolarlık bir airdrop gerçekleşecek.

Ön satış için sadece iki gün kala yatırımcılar, aşırı fonlama turunda token başına yalnızca 0,0556 USDT'den D2T satın alabilirler.

Mevcut fiyat, ön satışın dördüncü aşamasından bu yana token değerinde zaten %4'lük bir artışı temsil ediyor. Kripto meraklıları, 11 Ocak'tan itibaren 1. kademe borsa listelerinden sonra fiyat artışlarından önce tokenleri satın almayı düşünmelidir.

Dash 2 Trade akıllı sözleşme kodunun SolidProof tarafından tam bir denetimden geçtiğini ve Coinsniper'ın projenin arkasındaki ekibi doğruladığını da belirtmekte fayda var.

Aşırı Finansman Turu

Dash 2 Trade ekibi, geç yatırımcıların katılmasına izin vermek için bir aşırı fonlama turu oluşturdu. 5. ön satış aşamasında, alıcılar 0,0556 USDT karşılığında 36 milyon ek token satın alabilirler. Sonuç olarak, platform ek 2.001.600 USDT toplayacak.

Daha Fazla Merkezi Borsada Listeleme

Basın zamanında, D2T tokenleri 0,0556 USDT'lik indirimli bir fiyatla sunuluyor, ancak yatırımcıların bu fırsattan yararlanmak için zamanları daralıyor. Aşırı fonlama turu sona yaklaşırken, alıcıların tokenleri satış öncesi fiyatlardan satın almak için yalnızca iki günleri kaldı.

D2T tokenlerinin liste fiyatı henüz açıklanmadı. Ancak, Gate.io, Changelly, BitMart, LBank ve Uniswap dahil olmak üzere birden fazla 1. seviye borsada bulunacakları doğrulandı.

Ayrıca Gate.io'nun 10 ve 11 Ocak tarihlerinde 120.000 $ değerinde D2T tokenlik bir airdrop teklif ettiği açıklandı.


Likidite konusunda endişe duyan yatırımcılar için, Gate.io'nun popüler kripto para piyasası izleme web siteleri CoinGecko ve CoinMarketCap'te üst sıralarda yer alması güven verici olabilir. Şu anda CoinGecko'da 14. ve CoinMarketCap'te 17. sırada yer alıyor ve 24 saatlik sürekli yüksek işlem hacimleri 200 milyon doları aşıyor.

D2T belirteçlerinin ön satışı yatırımcılardan büyük ilgi gördü, ancak bu borsa listelerini eklemenin projeye daha fazla dikkat çekmesi bekleniyor.

Bu ek görünürlük, tokenlere olan talebin artmasına neden olabilir ve bazı analistler, D2T tokenlerinin yatırımcılar için büyük getiri sağlayabileceğini tahmin ediyor.


Hızlı Takip Edilen Ürün Sürümleri

Dash 2 Trade, ürünlerinin sunumunu hızlandırmanın yanı sıra mevcut tekliflerinin kalitesini ve işlevselliğini iyileştirmeyi de hedefliyor.

Aşırı fonlama turu, Dash 2 Trade'in, kullanıcıların fonları riske atmadan en kazançlı stratejiyi bulmaları için gerçek dünya piyasa koşullarını simüle etmelerine olanak tanıyan strateji oluşturucu gibi kritik özellikler geliştirme çabalarını hızlandırmasını sağlayacaktır. Ayrıca, geriye dönük test aracının hızlandırılmış gelişimi, yatırımcıların bilinçli yatırım seçimleri yapmasına yardımcı olacaktır.

Dash 2 Trade, şirketin strateji oluşturucuyu planlanandan önce beta testçilerinin ellerine teslim etmesini sağlayan risk sermayesi sayesinde bu çabalarda şimdiden avantaj elde etti.

Ayrıca platform, borsalarda listelenen yeni madeni paralar hakkında uyarılar sağlayarak, yatırımcılara yükselen kripto para birimlerini diğerlerinden önce satın alma ve potansiyel olarak talep kaynaklı fiyat artışlarının meyvelerini toplama şansı sunuyor.

Dash 2 Ticaret Platformunun Beta Sürümü

Dash 2 Trade ekibi, 4 Ocak'ta alım satım panosunun satış öncesi bölümünün beta sürümünün başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinin ardından artan talebi karşılamaya hazırlanıyor.

Yatırımcılar, beta.dash2trade.com adresini ziyaret ederek ve e-posta adresleriyle kaydolarak platformun beta sürümünü kullanabilirler.

Platformun satış öncesi kontrol paneli, çeşitli denetimlere ve KYC'ye dayalı olarak kripto ön satışlarını değerlendiren Dash Score adlı tescilli bir sıralama sistemi de dahil olmak üzere yaklaşan ICO'lar hakkında benzersiz bilgiler sunar.

D2T Tokenleri Nasıl Satın Alınır ?

D2T tokenleri satın almak isteyen yatırımcılar şu adımları izleyebilir:

1. Adım: Devam eden ön satışa katılmak için yatırımcıların USDT (Tether) veya ETH'ye sahip olması gerekir. Finanse edilmiş bir kripto cüzdanı olmayanlar, Dash 2 Trade'de banka veya kredi kartıyla ETH satın alabilirler. Mobil kullanıcıların TrustWallet'ı indirmeleri önerilir.
Adım 2: KimeD2T tokenleri satın alın, alıcılar önce Dash 2 Trade ön satış sayfasındaki "cüzdanı bağla" düğmesine tıklayarak kripto cüzdanlarını bağlamalıdır. Bu, Dash 2 Trade'in kullanıcıların MetaMask veya TrustWallet'ına bağlanmasına izin verecektir.
3. Adım: Bağlandıktan sonra yatırımcılar, istenen miktarı seçip "dönüştür"ü tıklayarak D2T token satın almak için cüzdanlarındaki ETH/USDT'yi kullanabilir.

Çözüm
Dash 2 Trade, tüccarlar tarafından tüccarlar için oluşturulmuş bir kripto analizi ve sosyal ticaret platformudur. Zincir üstü verilere dayalı ticaret sinyalleri ve sosyal analitik sunar. Proje, kullanıcılarına derinlemesine pazar bilgileri aktarmayı hedefliyor.

Binlerce yatırımcıdan oluşan bir topluluğa sahip olan D2T ön satışı şu anda yatırıma açıktır. Yatırımcılar, tokenleri nispeten düşük fiyatlarla alma şansına sahipken ön satışta yer almayı düşünmelidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ