Dash 2 Trade, satış öncesi aşamasında 13 milyon doları aşan yeni bir kripto analiz platformudur.

Dash 2 Trade, Gate.io Borsa Listelemesini Onayladı ve Daha Fazla Kademe 1 Listelemesini Desteklemek İçin 4 Günlük Fazla Finansman Turunu Duyurdu

Dash 2 Trade, satış öncesi aşamasında 13 milyon doları aşan yeni bir kripto analiz platformudur. Satışların ardından, şimdi Gate.io'da bir listeleme ve daha fazla 1. kademe listelemeyi desteklemek için 4 günlük fazladan fonlama turunu duyurdu.

11 Ocak'ta Dash 2 Trade'in yerel belirteci D2T, Gate.io'nun 1. kademe merkezi borsasında listelenecek. Ön satışının sona ermesinin ardından Dash 2 Trade, daha fazla 1. kademe listelemeyi desteklemek için bir aşırı fonlama turunu duyurdu.

Platformun ön satış turları, ön satışın başlangıçta sona ermek üzere ayarlandığı 13.420.000 $'lık bir dönüm noktasına ulaştı. Ancak Dash 2 Trade ekibi, geç kalan yatırımcılara bir fırsat vermek için bir aşırı finansman turu buldu. 5. ön satış aşaması, fazladan 2.001.600 $ toplamak amacıyla 36.000.000 ek tokenin 0,0556 USDT fiyatla satışa çıktığını görecek.

Aşırı fonlama turu için, D2T belirteci önceki fiyatı olan 0,0533 USDT üzerinden %4 primle fiyatlandırılır. Sonuç olarak, proje şimdi toplam 15.421.600 $ toplamayı hedefliyor.

Aşırı Fonlama Turu Dash 2 Ticaret Yatırımcıları İçin Neden İyidir?

Yakın zamanda duyurulan aşırı fonlama turu, yatırımcılara aşağıdaki şekillerde yardımcı olabilir:

Daha fazla Kademe 1 CEX listesi
Gate.io ile bir CEX listelemesini güvence altına almadaki son başarı, Dash 2 Trade'in daha fazla Tier 1 ticaret yeri ortağı çekmesi için zemin hazırladı. Aşırı fonlama turu yoluyla toplanan ek fonlar, Gate.io listelemesinin yanı sıra bu çabaları desteklemek için kullanılacaktır.

Hızlandırılmış Ürün Sunumları
Dash 2 Trade, ürün genişletme çabalarını hızlandırmanın yanı sıra, ürünlerinin orijinal sürümünü de iyileştirmenin yollarını arıyor.

Aşırı finansman turu, strateji oluşturucu gibi temel özelliklerin ürün geliştirmesini hızlandırmada projeye yardımcı olacak, geriye dönük test aracına daha da fazla işlevsellik katacak vb.

Risk sermayesi, strateji oluşturucusunu ve diğer ürünlerini beta testçilerinin eline beklenenden daha erken alırken, Dash 2 Trade'in bir avantaj elde etmesine şimdiden yardımcı oldu.

Artan Talebi Karşılayın
Proje ekibi, 4 Ocak'ta Dash to Trade'in ticaret panosunun satış öncesi bölümünün beta lansmanı sırasında tanık olduğu hacimlerdeki artışın ardından talepteki ani artışı karşılamaya hazırlanıyor.

Kripto meraklıları, beta.dash2trade.com adresine giderek platformun beta sürümüne erişebilir ve ön satış özelliğini kullanmaya başlayabilir. Görünen kayıt kutusuna e-posta adreslerini girdikten sonra, kullanıcılar kontrol panelinin satış öncesi bölümüne yönlendirilir.

Dash 2 Trade'in satış öncesi panosu, türünün tek örneği bir sektör lideri özelliktir. Tüccarlar ve yatırımcılar, yaklaşmakta olan en iyi ICO'lara ilişkin içgörülere erişmek için kullanabilirler. Puanlama sistemi olan Dash Puanı, çeşitli denetimleri, KYC'leri vb. dikkate aldıktan sonra kripto ön satışlarını sıralayan benzersiz bir araçtır.

Proje ekibi, şimdiye kadar artan yatırımcı tepkisine bakınca şaşkına döndü. Dash 2 Trade'in ön satışına artan kullanıcı ilgisi, yeni yatırımcıların D2T tokenlerini hızla ele geçirmesiyle şimdiden oldukça etkileyiciydi.

Platform ivme kazanmaya devam ederken, sadece son 24 saatte 500.000 dolarlık bir yatırıma tanık oldu.

Yoğun Bir Tatil Sezonu Nedeniyle Fırsatları Kaçırdınız mı? Aşırı Finansman Aşaması Kapsamındadır
D2T'de bir yatırım fırsatını kaçıran alıcıların endişelenmesine gerek yok, çünkü proje daha fazla insanı ön satışta yer almaya teşvik etmeye çalışıyor. Aşırı fonlama turu, yatırımcıların Dash 2 Trade'in ön satışına ilk kez katılmalarının yanı sıra yatırım yapmaya karar vermeden önce beta sürümünü bekleyenlerin yolunu açtı.

Ayrıca, Ocak ayı genellikle yatırımcıların portföylerini gözden geçirdikleri, gerekirse varlıklarını yeniden dengeledikleri ve en önemlisi yeni fırsatlar aradıkları zamandır. Bu nedenle ön satışın birkaç gün daha uzatılması yatırımcılar için faydalı olabilir.

4 CEX Listelemesi Onaylandı ve Daha Fazlası Gelecek
Gate.io'daki en son listeleme onayından önce Dash 2 Trade'in D2T belirteci, Changelly Pro, LBank ve BitMart gibi CEX'lerde zaten güvenli listelere sahipti. Ayrıca, belirteçler, önde gelen merkezi olmayan bir borsa olan Uniswap'te de listelenecek.

Likidite konusunda endişe duyan yatırımcılar, Gate.io'nun şu anda 200 milyon doları aşan 24 saatlik işlem hacmiyle CoinGecko'da 14. ve CoinMarketCap'te 17. sırada olduğunu bilmek isteyebilir.

Tüm CEX listeleri 11 Ocak Çarşamba günü yapılacak. Potansiyel alıcıların, yılın en büyük ön satışlarından birinde yer alma fırsatını yakalamak için 4. etabın bitiminden itibaren dört günleri var.

Analistler, dünya genelinde on milyonlarca kripto tüccarından oluşan adreslenebilir bir pazarla Dash 2 Trade'in 2023'te 10 kat kazanç sağlayacağını tahmin ediyor.


D2T Tokeni Nasıl Alınır ?
1. Adım: ETH veya USDT satın alın – Yatırımcıların USDT'ye (orada) veya devam eden ön satışa katılmak için ETH. Finanse edilmiş bir kripto cüzdanı olmayanlar, doğrudan Dash 2 Trade üzerinden banka kartı veya kredi kartı ile ETH satın almayı seçebilirler. Bununla birlikte, mobil kullanıcıların TrustWallet'ı indirmeleri önerilir.
2. Adım: Kripto Cüzdanını Bağlayın – Dash 2 Trade ön satış sayfasına girdikten sonra, alıcılar "cüzdanı bağla" düğmesini aramalıdır. Buraya tıkladıktan sonra Dash 2 Trade, MetaMask'ınız veya TrustWallet'ınız ile bağlantı kurar.
3. Adım: D2T Tokenleri Satın Alın – Bağlandıktan sonra, Yatırımcılar cüzdandaki ETH/USDT bakiyesini kullanarak D2T tokenini satın alabilirler. Sadece satın almak istedikleri D2T token miktarını seçmeleri ve ardından "dönüştür" düğmesini tıklamaları yeterlidir.
Daha da önemlisi, Dash 2 Trade akıllı sözleşme kodu tamamen SolidProof tarafından denetlenir ve ekip Coinsniper tarafından doğrulanır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ