Boğalar sürücü koltuğuna rahatça oturduğundan, fiyat kanal desteğinin üzerinde yükseliyor.

Boğalar sürücü koltuğuna rahatça oturduğundan, fiyat kanal desteğinin üzerinde yükseliyor.

DASH / USD, 50 SMA tarafından destekleniyor ve birincil destek 80 $ 'dır.

Kripto para birimlerinin çoğu, bu hafta üst üste ikinci gün için kazançlar yayınlıyor. Dash, 87.25 $ 'dan 89.52 $' a (piyasa değeri) % 2.27 daha yükseldikten sonra Perşembe günü en iyi performans gösteren koinler arasında yer alıyor. DASH / USD engelini zaten 90 $ 'dan test etti ve engelin üzerindeki kazançları sürdürme mücadelesinde yükselişini sürdürüyor.

Boğa hareketi aynı zamanda ana kanal direnişi arasında yer alarak boğaların piyasadaki konumunu daha da güçlendirdi. Kısa vadeli fiyat düşüşü 4 saatlik aralıkta 50 SMA tarafından korunurken, uzun vadeli 100 SMA 97.46 $ 'lık büyümeyi engelleyecek.

Teknik açıdan bakıldığında, RSI, alıcılara ayılara karşı çekiş gösterdiğini belirttiği için 90 doların üzerindeki artış hala mümkün. Boğa gözü 100 dolar olarak kalıyor, ancak direnci 90 dolardan kırdıktan sonra alıcıların eylemine bağlı.

 Elliot dalga Osilatörü, mevcut ve gelecek seanslarda küçük bir düşüş hareketi beklendiğini veya hiç düşüş göstermediğini belirtiyor. Bununla birlikte, eğer itme kıpırdamaya başlarsa ve düşüş kuvvetleri devralırsa, 80 dolara doğru bir aşağı dönüş görebiliriz. Bu tür uzun süreli düşüşler durumunda, 80 ila 85 dolar arasındaki birincil destek faydalı olacaktır.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ