DCAProfit, düzinelerce kripto para birimini destekleyen yeni dolar maliyeti ortalama hesaplayıcısını yayınladı.

DCAProfit, düzinelerce kripto para birimini destekleyen yeni dolar maliyeti ortalama hesaplayıcısını yayınladı. Ayrıca, yatırımcılar bu sonuçları, yakında eklenecek olan altınla karşılaştırma ile Dow Jones Endüstriyel ortalaması ile karşılaştırabilirler.

DCAProfit ekibi, insanlara yatırımları için dolar-maliyet ortalamasının potansiyelini öğretmede bir sonraki adımı atıyor. DCA yatırımı, kişinin yatırım sermayesini belirli bir veya birden fazla varlığın periyodik satın alımlarına yaymak için öne çıkan bir yatırım stratejisidir.

Bu yaklaşımı seçmek, bu varlıklarla karşılaşılabilecek piyasa oynaklığının etkisini dengelemeye yardımcı olur. DCA yatırımı sayesinde kullanıcılar, bir varlığın mevcut fiyatından bağımsız olarak düzenli alımlar yaparlar. Şans ve sabır gerektiren ve piyasayı tam olarak anlamak için dik bir öğrenme eğrisi ile gelen "piyasayı zamanlamak" için daha uygun bir yaklaşımdır. DCA yatırımı, aynı zamanda, zayıf piyasa zamanlamasından zarar görebilecek önemli bir yatırım yapma ihtiyacını da ortadan kaldırır.

Dolar maliyeti ortalamasıyla uğraşanlar, performanslarını ölçmek için genellikle bir DCA hesaplayıcıya güvenirler. DCAProfit, kripto para birimi meraklıları için böyle bir hesap makinesi oluşturdu. Bu hesaplayıcı, Binance Coin, Cardano, XRP vb. dahil olmak üzere düzinelerce para biriminin performansını izlediği için yalnızca Bitcoin veya Ethereum'u desteklemenin ötesine geçer.

DCAProfit'in DCA hesaplayıcısı çeşitli şekillerde öne çıkıyor. Desteklenen kripto para birimlerinin büyüyen listesi, bu aracı denemek için sağlam bir nedendir. Ayrıca yatırımcılar, belirli varlıklar için DCA performanslarını, Dow Jones Endüstriyel Ortalama'ya (DJIA) aynı miktarda yatırım yapmakla karşılaştırabilirler. Aynı miktarları altına yatırmak için başka bir karşılaştırma kısa süre içinde eklenecektir.

DCAProfit ekibinin sürekli güncellemesi, yeni DCA hesaplayıcısının çekiciliğini artıracaktır. Yatırımcıların DCA yolculuğuna başlamadan veya bireysel piyasa performanslarını analiz etmeden önce geçmiş verilere erişmesi gerekir. Ayrıca, diğer yerleşik ve popüler pazarlarla karşılaştırma ilginçtir ve her bir endüstrinin potansiyelini gösterir.

Dolar maliyeti ortalaması, herkesin kullanabileceği uygun bir yatırım stratejisidir. İster kripto para birimi almak, ister DJIA'ya yatırım yapmak veya altın keşfetmek istesin, piyasa performansını ölçmek çok önemli olmaya devam ediyor. DCAProfit'in DCA hesaplayıcısı, birinin yatırımının nasıl performans gösterebileceğini görmek için paha biçilmez bir araçtır

DCAProfit'in yeni DCA hesaplayıcısını buraya tıklayarak kontrol ettiğinizden emin olun.

Medya bağlantısı

Niels Çekiç

[email protected]

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ