Değiştirilemez tokenler (NFT'ler) ve merkezi olmayan finans (DeFi) dünyasının kripto alanını kasıp kavurduğu bir sır değil.

Decentraland ve The Sandbox

Değiştirilemez tokenler (NFT'ler) ve merkezi olmayan finans (DeFi) dünyasının kripto alanını kasıp kavurduğu bir sır değil. Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) gibi projelere erken giren yatırımcılar, şimdi öngörülerinin meyvelerini alıyorlar. Ancak, kaçıranlar için geride kalmış hissetmeye gerek yok. Bir sonraki büyük kripto burada ve adı DigiToads.

Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND), kripto topluluğunun hayal gücünü yakalayan ilk NFT projelerinden ikisiydi. Her iki proje de oyuncuların kendi NFT'lerini alıp satabilecekleri ve oluşturabilecekleri benzersiz bir sanal dünya sunuyor. Bu erken başarı, DigiToads da dahil olmak üzere daha fazla NFT projesinin pazara girmesinin yolunu açtı.

DigiToads: Bir Sonraki Büyük Kripto

DigiToads, oyuncuların TOADS belirteçlerini kullanarak benzersiz DigiToad'ları toplayabileceği, besleyebileceği ve savaşabileceği bir P2E oyun deneyimidir. Bir ay süren DigiToads sezonundaki en iyi performans gösterenler, TOADS jetonlarında ödüller alır.

DigiToads sadece bir oyun değil; bir görevi olan bir jetondur. Dogecoin, Shiba Inu ve Dogelon Mars'a rakip olarak pazarın en büyük meme tokenlerinden biri olmak için inşa edilmiş bir meme parasıdır. Projenin NFT staking platformu, her TOADS işleminden staking havuzuna %2'lik bir katkı ile finanse edilmektedir. NFT'lerini stake etmeyi seçen NFT sahipleri, stake etme süresine bağlı olarak zamanla ödüller kazanır.

DigiToads'ın Değeri Neden Patlayacak?

DigiToads'ın bir sonraki büyük kripto olmaya hazır olmasının birkaç nedeni var. Birincisi, P2E oyunları ve NFT staking dahil olmak üzere ikili gelir akışlarıdır. Bu gelir akışlarının her ikisi de TOADS token sahiplerine artık gelir elde etme fırsatı sunar.

Diğer bir sebep, projenin güçlü topluluğudur. DigiToads, lansmanını sabırsızlıkla bekleyen sadık hayranların bir takipçi kitlesini şimdiden kazandı. DigiToads için ön satış, her aşamada artan fiyat ve %900'e varan yatırım getirisi sunan ilk yatırımcılar için muazzam bir büyüme potansiyeli sunuyor.

NFT Staking Kalan Geliri

DigiToads'ın en heyecan verici yönlerinden biri, NFT staking platformudur. Bu platform, NFT sahiplerinin staking süresine bağlı olarak zaman içinde ödüller kazanmasını sağlar. Bu, NFT'lerini satmaya güvenmeyen NFT sahipleri için yeni bir gelir akışı yaratıyor. Bunun yerine, NFT sahipleri, yalnızca NFT'lerini elinde tutarak pasif bir gelir elde edebilirler.

Kapanış Düşünceleri

DigiToads, yatırımcılara giriş katına çıkma şansı sunan bir sonraki büyük kripto paradır. Çift gelir akışı, güçlü topluluğu ve NFT staking platformu ile DigiToads, piyasadaki en büyük meme tokenlerinden biri olmaya hazırlanıyor. Ön satıştan bugün yararlanın!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ