Decred'in kurucu ortağı, kripto para birimlerinin PayPal'ın modeline uymayabileceğini söyledi.

Decred Kurucu Ortağı PayPal ve Kriptoyu

Decred'in kurucu ortağı, kripto para birimlerinin PayPal'ın modeline uymayabileceğini söyledi.

Decred'in kurucu ortağı Jake Yocom-Piatt, bu söylentilerin geçerliliğinden emin olmasa da, PayPal son rumbling'lere göre kripto varlıkları ile çalışmak için çalışıyor olabilir.

Yocom-Piatt, söylentiler sorulduğunda Cointelegraph'a e-posta yazışmasıyla “Bunların söylentiler olup olmadığını söylemekle zorlanıyor,” dedi.

Eşleştirme uygun görünmüyor

Son haberler, PayPal'ın kripto ve blockchain ile ilgili iş pozisyonlarını doldurmaya çalıştığını, platformun kripto varlıklarını listelediğine dair söylentileri gösterdi.

Ekleme, dijital varlıkların daha fazla kullanılabilirlik getirmesine rağmen, Yocom-Piatt, hareketin PayPal'ın sistemiyle uyumlu olmayacağını da sözlerine ekledi. "Özellikle PayPal, kullanıcılarını platformlarında meşru bir şekilde edinilmiş fonlara erişimden yoksun bırakma konusunda çok az veya hiç gerekçe göstermemekle ün salıyor" dedi.

Decred kurucusu, "Fonları bu şekilde kısıtlanan kullanıcılar, kripto para birimlerinin önlemek için tasarlandığı bir şeydir, bu entegrasyonu gerçekten devam ediyorsa tuhaf bir kombinasyon haline getiriyor."

Birkaç ay önceki bir rapor, işlemlerin işaretlenmesine ve durdurulmasına bağlı olarak, kullanıcıların PayPal ödemeleriyle ilgili zorluklar gösterdi. Slate Şubat 2020 tarihli makalesinde, "PayPal, yan kuruluşu Venmo ile birlikte ödeme notu alanında ABD yaptırımlarının ihlal edildiğini gösterebilecek anahtar kelimeleri otomatik olarak işaretleyen bir sistem kullanıyor." diyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ