deepTradeBot’un uzun zamandır beklenen affiliate (ortaklık) programı güncellemesi sonunda gerçekleştirildi.

deepTradeBot Platformu Affiliate Programını Güncelledi

deepTradeBot’un uzun zamandır beklenen affiliate (ortaklık) programı güncellemesi sonunda gerçekleştirildi.

Popüler bir kripto para alım satım SaaS çözümü olan deepTradeBot.com, affiliate programı ile ilgili büyük bir güncellemeyi duyurdu. Yapılan güncelleme ile kullanıcılar ortaklık programı ile ilgili daha gelişmiş verilere ulaşabilecek.

Bugünden itibaren affiliate programı kısmında kullanıcılar aşağıdaki 2 yeni bölümü bulabilir:

1- Ortaklık istatistikleri

Ortaklık istatistikleri kısmında toplam ortak sayısını, aktif durumdaki ortak sayısını, istediğin para biriminde kazanç miktarını ve davet ettiğin kişilerin alım satım miktarını görüntüleyebilirsiniz.

2- Alım satım bakiyesi kısmı

 Bu yeni kısım ile davet ettiğiniz her kişinin hesabını ve bakiyesini ayrı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Şirket, bu istatistiklerin gerçek zamanlı olmadığına dikkat çekiyor: Platformdaki çok sayıda alım satım yapan kullanıcı nedeniyle istatistikler yaklaşık 1 saatlik gecikmeyle affiliate programı katılımcıları tarafından görüntülenebilir.

Şirketin CEO’su Jim Stokes şunları vurguluyor: “Son aylarda ağırlıklı olarak kulüp gelişimine odaklanıyoruz. Ancak bu güncelleme, ortaklık yapılarını inşa etmek için genel ortaklık programı fırsatlarını kullanan ortaklarımız için özel olarak uygulanıyor. Dayanışma deneyimini ister trader olsun ister affiliate ortağı olsun isterse de kulüp üyesi olan bütün müşteriler için daha rahat yapmaya çalışıyoruz.

deepTradeBot hakkında: deepTradeBot.com, çeşitli alım satım platformlarında dijital varlık fiyatlarının marjından kar elde ederek dünya pazarındaki en ufak değişikliklerden maksimum kazanç sağlayan bir alım satım botudur. Platform, ilgilenen herkes için bot kiralama hizmeti sağlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ