Araştırmacı Vivek Raman, Birleşmeden sonra ETH enflasyonunun daha düşük olacağını, güvenliğin daha iyi olacağını ve ETH'nin kendisini dijital bir tahvil olarak konumlandıracağını söyledi.

DeFi Araştırmacısı PoS, Ethereum

Araştırmacı Vivek Raman, Birleşmeden sonra ETH enflasyonunun daha düşük olacağını, güvenliğin daha iyi olacağını ve ETH'nin kendisini dijital bir tahvil olarak konumlandıracağını söyledi.

Ethereum, hisse kanıtına (PoS) geçerken, merkezi olmayan bir finans (DeFi) araştırmacısı, platformun Bitcoin'in (BTC) kriptoda en iyi köpek olarak tahtını geçebileceğini savundu.

Bir Twitter dizisinde, araştırmacı Vivek Raman, yaklaşmakta olan Ethereum Birleştirmesinin akıllı sözleşme platformu için daha iyi bir ekonomik yapı oluşturabileceğini vurguladı. Raman'a göre, PoS'a geçiş Ether (ETH) enflasyonunu düşürür, daha iyi güvenlik sağlar ve kriptoyu dijital bir bağ olarak konumlandırır.

Raman, Birleşmeden sonra ETH enflasyonunun %4,3'ten %0,22'ye düşeceğini söyledi. Araştırmacı, bunun ekosisteme ihraçta %95 azalma sağladığını ve bir günde satılabilecek ETH sayısını sınırladığını açıkladı.

Ek olarak araştırmacı, Birleştirmeden sonra platformun daha iyi güvenlikle çalışacağını da açıkladı. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin tarafından yapılan bir gönderiye atıfta bulunan Raman, PoS üzerinde çalıştığında ağa saldırmanın daha pahalıya mal olacağını vurguladı.

Bunların dışında Raman, Ethereum Birleşmesinin ETH'nin Bitcoin'in bir değer deposu ve teminat varlığı olarak kullanım durumlarını tamamlamasına izin vereceğine inanıyor. BTC dijital altın olarak işlev görürken Raman, ETH'nin kendisini dijital bir tahvil ve DeFi'nin teminat olarak kullanılan ana varlığı olarak konumlandıracağını savunuyor.

Temmuz ayının başlarında, Ethereum ağında işlem yapmak için gereken ortalama gaz ücretleri, yalnızca 2020'de görülen bir sayı olan 1,57 dolara düştü. Gaz ücretlerindeki düşüş, NFT satışlarının düşüş eğilimini takip ediyor ve günlük NFT alımları bire düşüyor. yılın en düşük seviyesi.

Ağın gaz ücretleri düşük olsa da, Ethereum Ad Hizmeti için kayıtlar %200 arttı. Bu, Temmuz ayının başlarında, ENS Dashboard'un 11.042 kayıttan 29.727'ye sıçradığını gösterdiğinde oldu. Bu yutturmaca, kayıtlardaki artışla aynı hafta sonu gerçekleşen en büyük ikinci ENS satışına da bağlanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ