Sektörde Smart Contracter,olarak bilinen yakından takip edilen bir kripto traderı, merkezi olmayan finans (DeFi) alanında iki altcoin için dev rallileri öngörüyor.

Sektörde Smart Contracter,olarak bilinen yakından takip edilen bir kripto traderı, merkezi olmayan finans (DeFi) alanında iki altcoin için dev rallileri öngörüyor.

Bu İki Altcoin İçin Dev Ralli Beklentisi!

Smart Contracter, 158.500 Twitter takipçisine, merkezi olmayan borç verme ve borçlanma protokolü Aave'nin önümüzdeki aylarda potansiyel olarak artabilecek altcoinlerden biri olduğunu söyledi.

Smart Contracter, varlığın USD çiftinde neler yapabileceğinin bir göstergesi olarak Ethereum (AAVE/ETH) ile eşleştirilmiş Aave'ye baktığını söylüyor.

“AAVE/ETH günlük olarak bu büyük boğa bayrağının %50'sini kırarsa USD çiftine bakıldığında, USD çifti muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru uzun bir dalga 3'te yer alıyor.”

Trader, dalgalar halinde ortaya çıkan kalabalık psikolojisini takip ederek fiyat hareketini tahmin etmeyi amaçlayan teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine güveniyor. Trader’ın grafiğine göre, Aave beş dalga yükselişini Kasım ayına kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 700 $'a tamamlayacak.

CoinGecko'ya göre, yazı yazılırken AAVE 411 dolardan işlem görüyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

SUSHI İçin Dikkat!

Trader aynı zamanda otomatik piyasa yapıcı SushiSwap'ı (SUSHI) da görüyor. Smart Contracter’a göre, SUSHI teknik dirençlerini net bir şekilde desteklere dönüştürüyor ve sonunda yeni zirvelere ulaşmak için kalıptan kurtulabilir.

"SUSHI, temiz SR [direnç desteği] tüm yolu yukarı çeviriyor, ancak bir süre sonra koptuğu ve uygun bir işaretlemeye başladığı ve SR dönüşlerinin geçmişte kaldığı bir noktanın geleceğinden şüpheleniyorum. ”

Kripto trader’ı ayrıca SushiSwap'ın Bitcoin (SUSHI/BTC) ile eşleşmesini izliyor. Smart Contracter'a göre, SUSHI/BTC, yazının yazıldığı sırada 24,71 dolar değerinde olan 2021'deki en yüksek seviyesi 0,000522'ye meydan okumaya hazırlanıyor.

“Bu kırılma yeniden testinden mükemmel bir sıçrama ve yükselen yükselişi hayal edin. SUSHI bence yüzleri eritmek üzere.”

Yatırımcının grafiğine göre SUSHI/BTC, Elliot Wave teorisinin beş dalgalı yükseliş trendindeki en uzun artış olan üçüncü dalga rallisinin ortasında.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ