Herkese merkezi olmayan finansal uygulamalar ve hizmetler sunmaya adanmış, Bitcoin ağındaki dünyanın önde gelen blok zinciri DeFiChain, topluluğunun bu yıl Ulusal Dövüş Şampiyonası'na (NFC) sponsor olmak için oy kullandığını duyurmaktan mutluluk duyu

DeFiChain, Almanya

Herkese merkezi olmayan finansal uygulamalar ve hizmetler sunmaya adanmış, Bitcoin ağındaki dünyanın önde gelen blok zinciri DeFiChain, topluluğunun bu yıl Ulusal Dövüş Şampiyonası'na (NFC) sponsor olmak için oy kullandığını duyurmaktan mutluluk duyuyor. NFC, Almanya'daki karma dövüş sanatları (MMA) dövüş liginden sorumlu, yaygın olarak bilinen UFC'nin Almanca versiyonudur.

NFC, dünya çapında 10 milyondan fazla izleyiciye ulaşan en son NFC etkinliği (NFC 10) ile Almanya'nın en büyük MMA ligi. 2023'te altı canlı etkinliğe ev sahipliği yapıyor ve her etkinlikte 2.500-6.000 hayran çekiyor. Dövüşler, Alman televizyonunda Sport1'de ve sosyal medyada da yayınlanıyor. DeFiChain, bu yıl altı etkinlikten aşağıdaki beşine sponsor olacak:

*25 Mart 2023: NFC 13 Westfalenhallen Dortmund
*27 Mayıs 2023: NFC 14 Maritim Hotel Düsseldorf
*16 Eylül 2023: NFC 15 Telekom Dome Bonn
*11 Kasım 2023: NFC 16 Showpalast Münih
*16 Aralık 2023: NFC 17 Maritim Hotel Düsseldorf
NFC organizatörü Fighting GmbH'nin Genel Müdürü Michael Ortlepp, “DeFiChain ile ortaklığımızı duyurmak bizim için büyük bir mutluluk ve ayrıcalık. NFC ve DeFiChain aynı değerleri ve hedefleri takip ediyor ve Alman MMA sahnesinde kalıcı bir etkiye sahip olacak harika bir ortaklık için tasarlandı."

DeFiChain, Almanya pazarında büyüyen bir topluluk tabanına sahiptir. Almanya'nın en büyük MMA ligine sponsor olma fırsatı, DeFiChain'in Alman pazarında daha fazla kripto meraklısı insanı çekmesini sağlayacak. DeFiChain, NFC'ye sponsor olmadan önce pazar araştırması yapmak için çeşitli ajanslarla işbirliği yaptı. Kripto kullanıcılarının ve geliştiricilerinin oyun, basketbol, dövüş sporları ve drone yarışlarına oldukça ilgi duyduğu tespit edildi.

"Dighting.de ekibi ile aramızdaki ortaklıktan gerçekten çok memnunum. DeFiChain'in sponsor olduğu 10.000€'luk “Gecenin Dövüşçüsü Bonusu” ile dövüşçülere hak ettikleri takdiri verebiliyoruz. DeFiChain'de NFC Sponsorluğu Proje Lideri Benedikt Keck, "Topluluğumuz bu fantastik dövüş topluluğunun bir parçası olmayı dört gözle bekliyor" dedi.

DeFiChain ayrıca gecenin en iyi dövüşü için bir "Gecenin Dövüşçüsü Bonusu"na sponsor olacak. Dövüşçülere doğrudan Cüzdanlarında DFI olarak ödeme yapılacaktır. Bunu istedikleri gibi harcayabilecekler veya daha fazla ödül kazanmak için dStocks'a veya DeFiChain'de likidite madenciliğine yatırım yapmak için kullanabilecekler. Canlı etkinlik sırasında bir hayranın rastgele seçileceği ve DeFiChain Cüzdanını yüklediklerini gösterebilirlerse 1.000 DFI alacakları bir "Gecenin Hayranı Bonusu" da olacak.

DeFiChain, zincir üstü yönetişime sahip tamamen merkezi olmayan bir blok zinciridir. Mayıs 2020'deki ana ağ lansmanından bu yana proje, ana düğümlerden, projelere, araçlara, yönetişime, ekonomik fikirlere ve kod yönetişimine kadar blok zincirinin neredeyse tüm yönlerine topluluktan coşkulu bir katılım gördü. Kod tabanı açık kaynak tarzında geliştirildi ve birçok kişi tarafından geniş çapta hakemli incelemeden geçirildi ve tartışıldı.

DeFiChain Hakkında
DeFiChain, gelişmiş DeFi uygulamalarını etkinleştirmek için Bitcoin ağının hard fork'u olarak oluşturulan merkezi olmayan bir Proof-of-Stake blok zinciridir. Kendini hızlı, akıllı ve şeffaf merkezi olmayan finansal hizmetleri sağlamaya adamıştır. DeFiChain likidite madenciliği, staking, merkezi olmayan varlıklar ve merkezi olmayan krediler sunar. DeFiChain Foundation'ın misyonu, DeFi'yi Bitcoin ekosistemine getirmektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ