Küresel profesyonel hizmet sağlayıcısı Deloitte, işletmelerin dijital varlık yeteneklerini uygulamalarına yardımcı olmak için Bitcoin şirketi NYDIG ile stratejik bir ittifak kurduğunu duyurdu.

Deloitte, NYDIG ile

Küresel profesyonel hizmet sağlayıcısı Deloitte, işletmelerin dijital varlık yeteneklerini uygulamalarına yardımcı olmak için Bitcoin şirketi NYDIG ile stratejik bir ittifak kurduğunu duyurdu.

Deloitte'un basın açıklamasına göre, "NYDIG, bankacılık, tüketici sadakati ve ödül programları, çalışanlara sağlanan faydalar ve daha fazlası gibi Bitcoin ürünlerini içeren birden fazla alanda Deloitte'un blok zinciri ve dijital varlık uygulamasıyla birlikte çalışacak."

Bu stratejik ortaklık, "Bitcoin ürün ve hizmetlerini uygulamak için tavsiye arayan müşteriler için merkezi bir yaklaşım yaratır", "işletmelerin NYDIG tarafından sağlanan kapsamlı Bitcoin finans ve teknoloji ürünleri ve hizmetleriyle birlikte Deloitte'un çok disiplinli profesyonel hizmetlerinden yararlanmalarına" yardımcı olur.

NYDIG Başkanı Yan Zhao şunları söyledi:

“Müşterilere en yüksek mevzuata uygunluk standartlarına sahip sınıfının en iyisi bir deneyim sunmak için geleneksel finansal altyapının dijital varlık altyapısıyla birlikte çalıştığı bir dünya öngörüyoruz. Bitcoin cüzdanlarını mevcut kullanıcı deneyimlerine yerleştirerek, Bitcoin ödül programlarını güçlendirerek ve Bitcoin güvenli kredilendirmeyi etkinleştirerek herkese Bitcoin getirme yolculuğuna çoktan başladık. Deloitte, şirketlerin bu tür projeleri verimli bir şekilde yürütmeleri ve müşteri taleplerini yüksek düzeyde titizlikle karşılamaları için bir sonraki adımı atmalarına yardımcı olacak mükemmel bir işbirlikçidir.“

Ve Deloitte'un danışmanlık ofisinde müdür olan Richard Rosenthal şunları söyledi:

“Finansal hizmetlerin geleceği, dijital varlıkların kullanımına odaklanacak ve müşterilerimize düzenli ve uyumlu bir şekilde katılmanın yolları konusunda tavsiyelerde bulunmaya odaklandık. NYDIG ile olan bu ittifakın ticari büyümeyi daha da artıracağına ve Deloitte'un dijital varlık inovasyonunu mümkün kılmak için yaptığı kapsamlı yatırımın bir başka özelliği olduğuna inanıyoruz.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ