JP Morgan ve Goldman Sachs açıkça dünyanın en büyük yatırım bankalarından ikisi. 2008'deki durgunluktan bu yana Goldman Sachs, Varlık ve Varlık Yönetimi ve Yatırım ve Kredilendirme gelirleri açısından küresel lider haline gelmiştir

Dev Bankanın Bitcoin Yorumu Ne Anlam İfade Ediyor?

JP Morgan ve Goldman Sachs açıkça dünyanın en büyük yatırım bankalarından ikisi. 2008'deki durgunluktan bu yana Goldman Sachs, Varlık ve Varlık Yönetimi ve Yatırım ve Kredilendirme gelirleri açısından küresel lider haline gelmiştir. Rakipsiz gücü, firmanın Birleşme ve Satın Alma danışmanlığı endüstrisindeki güçlü varlığı nedeniyle yüksek danışmanlık ve yüklenim ücretlerinden de anlaşılmaktadır.

Aksine, JP Morgan küresel borç oluşum pazarında yıllar içinde kendi nişini oymuş ve Goldman Sachs'a ayak uydurmaya devam ediyor.

Raporlar, her iki yatırım firmasının mücadele alanı içerisinde olmasına rağmen, Goldman Sachs'ın son 5 yılda 3 kez JP Morgan'ın önünde olduğunu öne sürdü. Ortalama gelir artışı açısından da, 2016-2019'dan itibaren son 4 yılda, Goldman Sachs, JP Morgan’ın % 3.7'sine kıyasla yıllık % 4.5'lik oranla biraz ileride.

 Şimdi, JP Morgan 2019'da muhtemelen daha yüksek gelir elde etse de, Bitcoin ile uzun vadede marjı artırmak istiyor olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ