Dev Bitcoin borsası Binance bugün bir duyuru yaparak popüler altcoin dYdX'i (DYDX) listeleyeceğini açıkladı.

Dev Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoin’i Listeleyecek

Dev Bitcoin borsası Binance bugün bir duyuru yaparak popüler altcoin dYdX'i (DYDX) listeleyeceğini açıkladı.

Binance tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Değerli Binance Kullanıcıları,

Binance, 09/09/2021 günü saat 05.00 (TSİ) itibarıyla İnovasyon Kategorisi'nde dYdX'i (DYDX) listeleyip DYDX/BNB, DYDX/BTC, DYDX/BUSD ve DYDX/USDT işlem çiftlerini alım satıma açacaktır.

Kullanıcılar, artık DYDX yatırarak alım satım hazırlığı yapabilir

DYDX çekim işlemleri 10/09/2021 günü saat 05.00'de (TSİ) açılacaktır

Not: Çekme işlemlerinin yaklaşık açılma zamanı, kullanıcılara referans olması için verilmiştir. Kullanıcılar, işlemlerin asıl durumunu çekim sayfasında görüntüleyebilir.

dYdX (DYDX) nedir?

DYDX, dYdX katman 2 protokolünün yönetişim tokenidir. DYDX, sahiplerine protokol üzerindeki değişiklikler için öneri ve oylama yapma, staking ödülleri kazanma ve alım-satım komisyonlarında indirimlerden faydalanma fırsatları sağlar.

İnovasyon Kategorisi, daha yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kalabilecek ve diğer tokenlere göre daha fazla risk teşkil eden yeni ve inovatif tokenleri kullanıcıların alıp satmaları için ayrılmış yeni bir alım satım kategorisidir.

İnovasyon Kategorisi'nde alım satım yapmaya başlamadan önce, bütün kullanıcılar İnovasyon Kategorisi alım satım sayfasının web versiyonuna gidip Binance Kullanım Koşulları'nı dikkatle okumalı ve Ön Uyarı kapsamındaki anketi tamamlamalıdır. İnovasyon Kategorisi'ndeki işlem çiftlerinde herhangi bir alım satım kısıtlaması olmayacağını lütfen dikkate alınız.

 DYDX, normalden daha fazla risk teşkil eden, nispeten yeni bir tokendir ve dolayısıyla da yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kalması muhtemeldir. Alım satıma başlamadan önce yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, DYDX'in temel özellikleri hakkında kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve projeyi tamamen anladığınızdan lütfen emin olun.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ