Kripto para borsası Binance’in kripto para topluluğunda etkinliğini bilmeyen yok. Binance’in attığı her adım değerli.

Kripto para borsası Binance’in kripto para topluluğunda etkinliğini bilmeyen yok. Binance’in attığı her adım değerli. Borsanın aldığı altcoin projesi olan Swipe şimdilerde attığı adımlarla dikkat çekiyor. Öncelikle Swipe’in kendi tokeni SXP artık Solar olarak tanınacak.

Projenin özel bir alanı var. Buna göre SXP tokeni ile desteklenmiş küresel ödeme kartları bu projenin merkezini oluşturuyor. Kendi uygulaması ile fiat para birimleri ile kripto paralar arasında bir köprü oluşturmaya odaklanıyor proje.

Proje tarafından yapılan bir duyuru da projenin kendi main net’ine taşınacağı şeklinde. Bu açıdan bakıldığında 2022 yılının proje için son derece önemli olacağı vurgulanıyor.

Solar bloğunda yapılan duyuruya göre main net kodunun, geliştiriciler, borsalar ve delegeler için resmi lansman yapılmadan birkaç gün öncesinde kullanıma sokulacağı ifade ediliyor.

Duyuruda ayrıca API’ler ile SDK’ların ana ağ uygulamasını test edebilmek amacıyla borsalar ve  geliştiriciler tarafından kullanabileceği de vurgulandı.

Projenin bu hamlesi geleceği adına çok şeyler ifade ediyor. Bu tür adımlarla projeler önemli ölçüde büyüme kaydediyor ve kripto para piyasasının üst sınırlarına doğru yükseliyorlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ