Kripto para borsası Binance bugün bir açıklama yaparak popüler altcoin SHIBA INU'nun listeleneceğini açıkladı.

Dev Bitcoin Borsası Binance SHIBA INU (SHIB) Coin

Kripto para borsası Binance bugün bir açıklama yaparak popüler altcoin SHIBA INU'nun listeleneceğini açıkladı. 

Borsadan yapılan açıklamada SHIB / BUSD ve SHIB / USDT alım satım çiftlerin'in Türkiye saati ile 14:00'da işlem açılacağı belirtildi. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak SHIB yatırmaya başlayabilirler.

SHIBA INU (SHIB) Nedir?

SHIBA INU (SHIB), merkezi olmayan topluluk inşasında bir deney ve Dogecoin'e benzer başka bir kripto para birimidir. SHIB, SHIBA INU'nun yerel tokenıdır ve merkezi olmayan bir borsa olan ShibaSwap'i kullanmak için bir teşvik olarak listelenen ve kullanılan ilk token olacak.

Borsa ayrıca şu ifadelere de yer verdi:

SHIB, normalden daha yüksek bir risk oluşturan nispeten yeni bir tokendır ve bu nedenle Binance listelemesinden sonra muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimini uyguladığınızdan, SHIB’in temelleri konusunda kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve tokenı takas etmeyi seçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.

İnovasyon Bölgesi, kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve diğer tokenlerden daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi token'larla ticaret yapabildikleri özel bir ticaret bölgesidir.

Innovation Zone'da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi'nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen İnovasyon Bölgesi'ndeki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın.

Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli coinleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.

Konuyla ilgili olarak SHIBA INU (SHIB) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi SHIB Coin yazımıza bakabilirsiniz.

SHIB tokenı Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ