Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Vadeli işlemler pazarına Monero’yu [XMR] ekledi.

Dev Bitcoin Borsası Binance Vadeli İşlemler Platformunda Monero (XMR / USDT) Kalıcı Sözleşmesini Başlattı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Vadeli işlemler pazarına Monero’yu [XMR] ekledi. Binance Vadeli İşlemler bugün XMR / USDT kalıcı sözleşmesinin başladığını duyurdu. Bu güncelleme borsadan USDT kalıcı sözleşmeleriyle eşleştirilmiş Stellar Lumens [XLM] 'in Binance Futures'ta destekleneceğini açıklamasından sadece haftalar sonra geliyor.

Duyuruda şirket, XMR / USDT kalıcı sözleşmelerinin 3 Şubat 2020'de 08: 00'dan (UTC) işlem görmeye başlayacağını ve kullanıcıların istedikleri kaldıraç oranını en az 1 kattan en fazla 75 kata kadar seçebileceklerini belirtti.

Binance ayrıca, “Piyasa manipülasyonunu önlemek için Binance, işlem başladıktan sonraki ilk 15 dakika içinde margin fiyatına ±% 1'lik bir fiyat limiti uygulayacak.” Bu önlem, XLM / USDT kalıcı sözleşmeleri ticarete başladığında da uygulandı.

Fiyatlandırma limiti sınırı, borsada diğer popüler kripto paralar listelendiğinde görülen fiyattaki ani dalgalanmaları önlemek için bir karşı kuvvet olarak hareket etmektir.

 Piyasa analitiği şirketi CoinGecko'ya göre, Binance Vadeli İşlemler ayrıca Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH], Bitcoin Cash [BCH], Ethereum Classic [ETC], XRP, Litecoin [LTC], EOS, LINK, TRX, XLM ve ADA gibi popüler kripto para birimleri için ticaret desteği sunuyor. XMR'nin eklenmesiyle Binance Vadeli İşlemler artık piyasadaki neredeyse tüm büyük kripto para birimlerini destekliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ