Binance, kullanıcıların Binance Coin (BNB) , Binance USD (BUSD) ve diğer tokenleri stake ederek pasif gelir kazanmasını sağladığı “Launchpool” platformuna yeni bir format getirerek bazı değişiklikler yapmıştır.

Binance, kullanıcıların Binance Coin (BNB) , Binance USD (BUSD) ve diğer tokenleri stake ederek pasif gelir kazanmasını sağladığı “Launchpool” platformuna yeni bir format getirerek bazı değişiklikler yapmıştır.

Yeni Düzenlemeler

 • Binance Birikim sayfasında bulunan tüm Launchpool projeleri Binance Launchpool ana sayfasına taşınmıştır. Kullanıcılar Binance Launchpad sayfasından BNB, BUSD ve diğer token’lerden istediğini havuzlara aktarıp stake edebilmektedir. (Her bir havuzun token kazanç oranı değişiklik göstermektedir.)

 • Yeni kazanılan token ödülü artık günlük olarak değil saatlik olarak hesaplanacaktır. Hesaplama yapılırken kullanıcıların stake ettiği bakiye ve genel havuzda stake edilen bakiye göz önüne alındığından, yeni token ödülünün dağıtımı saatlik değişim gösterebilmektedir.

 • Kullanıcılar saatlik olarak kazandığı yeni token’leri  spot cüzdan hesabına diledikleri zaman aktarabilmektedir.

 • Her bir havuzun yıllık kazanç oranı (APY) anlık olarak hesaplanarak güncellenmektedir.

 • Staking yapılan tokenler aynı zaman aralığı içinde sadece bir havuzda stake edilebilir. Örneğin bir kullanıcı BNB tokeni aynı zaman aralığı içinde hem A projesinin havuzunda hem de B projesi havuzunda stake edemez. Birini seçebilir veya bakiyesindeki mevcut BNB tokenini A ve B projelerinin havuzlarına %50-%50 (dilediğiniz gibi) olarak paylaştırabilir.

 • Kullanıcılar istedikleri zaman ,havuzlarda stake edilen tokenlerini geri alabilir. Başka projenin havuzuna aktarabilir veya spot cüzdanlarına çekebilir. Tokenler hiçbir gecikme olmaksızın anında spot hesabınıza aktarılır.

 • BNB token’ler Launchpool projelerinin havuzlarında stake edilirken, airdrop, Launchpad projelerine katılım ve VIP ayrıcalıkları devam etmektedir.

NOT: BEL ve WING Launchpool projeleri eski formatla Binance Birikim sayfasında bulunacaklardır. Proje bitimine kadar esnek birikimler sayfasından havuzlara  BNB, BUSD aktararak BEL ve WING tokenlerini kazanmaya devam edebilirsiniz.

"Buradan 7 BTC hoşgeldin bonusu ile kripto bahislerine göz atın"

Hatırlatma :Yeni çıkan (FLM, XVS) ve gelecekteki Launchpool projelerine katılabilmek için birikim sayfasındaki BEL ve WING havuzlarına aktardığınız BNB, BUSD token’lerini “geri çekmeniz” ve Launchpad Sayfasındaki yeni projenin havuzunda stake etmeniz gerekmektedir.

Görsel Anlatım


 • İlk olarak Binance Launchpad sayfasına gidiniz.

 • Buradan dilediğiniz projenin havuzunda stake yapabilirsiniz.


 • Stake seçeneğinden aktarmak istediğiniz miktarı belirleyebilirsiniz. Dilerseniz aynı anda devam eden iki farklı projeye elinizdeki BNB, BUSD token’lerini paylaştırabilirsiniz.

 • Claim Rewards seçeneğinden kazandığınız ödül tokenleri spot cüzdan hesabınıza aktarabilirsiniz.

 • Redeem seçeneğinden dileğiniz zaman havuza aktardığınız token’leri (BNB, BUSD) geri çekebilirsiniz, anlık olarak spot cüzdan hesabınıza aktarılmaktadır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ