Bir sonraki büyük boğa koşusu sırasında Bitcoin (BTC) ne kadar yükselebilir? Twitter'daki kripto topluluğun işte söyledikleri.

Dev Bitcoin Borsası Binance

Bir sonraki büyük boğa koşusu sırasında Bitcoin (BTC) ne kadar yükselebilir? Twitter'daki kripto topluluğun işte söyledikleri.

Bitcoin (BTC) fiyatının yarılanma gerçekleşmeden üç ay önce 10.000 $ 'ı kırmasıyla birlikte, kripto para birimi topluluğu şimdi yeni bir tüm zamanların birçok kişinin beklediğinden daha erken gelebileceğini düşünüyor. Bununla birlikte, bir sonraki ralli sırasında bir numaralı kripto para biriminin ne kadar yüksek olabileceğini tahmin etmek çok zor.

Malta merkezli kripto borsası Binance'ın CEO'su Changpeng Zhao, son zamanlarda takipçilerinden yaklaşan boğa koşusunu hangi sihirli fiyat etiketinin tanımlayacağını tahmin etmelerini istedi.

300.000 Dolar Mümkün Olabilir

CZ'nin viral durumu, 2020 rallisinin ortasında son derece yükselmiş gibi görünen kripto Twitter hissini ölçmek için harika bir fırsattı. Tüccar Michael van de Poppe, bir sonraki boğa koşusu 90'ların sonunda dot-com balonuyla aynı büyüklükte olursa BTC'nin 300.000 dolara kadar çıkabileceğini tahmin etti.

Boğaların turuncu para başına 100.000 dolardan daha azına razı olmak istemediği anlaşılıyor. Birçoğu, BTC'nin 2021'in sonuna kadar yukarıda belirtilen fiyat seviyesinin altında ticaret yapması durumunda geçersiz kılınacak viral Stok-Akış (S2F) modelini ifade eder.

Her Zaman Kaba Bir Durum Var

Bazıları, 2017'nin sonlarında dünyayı ele geçiren kripto çılgınlığı sırasında yanan birçok insan dışarı çıkmaya istekli olacağından, BTC'nin 20.000 dolara bile ulaşamayacağını öne sürüyor.

Bu arada, Bitcoin ayıları yaklaşan madenci ödül yarılanmasının başka bir boğa döngüsünü başlatmayacağından emin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ