Binance ve Elrond ekipleri, Elrond Genesis Staking'in başarılı lansmanı ile ERD/BUSD alım-satım çiftinin kısa süre önce Binance'e eklenmesini kutlamak için 50.000 Amerikan Doları değerinde ERD tokenlerini ödül olarak dağıtıyor.

Dev Bitcoin Borsası Binance

cYarışma dönemi: 21/05/2020 3.00 ila 28/05/2020 3.00 (TSİ)

Promosyon A: Yeni Kayıt Olan Kullanıcılar için İşlem Ücretlerinde %10 İndirim

Bu promosyona katılmak için Binance hesabınızın olması gerekmektedir. Hesabınız yok mu? Buraya tıklayın ve işlem ücretlerinde %10'luk özel indirimden hemen yararlanın!

Promosyon B: 50.000 $ Değerinde ERD Tokenleri Kazanmak için ERD Alın-Satın!

Yarışma dönemi boyunca tüm ERD alım-satım çiftlerinde toplam 500.000 ERD veya daha fazla işlem hacmine (hem alışlar hem de satışlar dahildir) sahip tüm kullanıcılar, 50.000 Amerikan Doları değerindeki ERD tokenlerinden oluşan ödül havuzunu eşit olarak paylaşacaktır.

Binance.com'da nasıl kripto satın alınır? (Kripto Al veya P2P'ye Gidin)

Hüküm ve Koşullar:

  • ERD alım-satım çiftleri ERD/BTC, ERD/USDT, ERD/BNB ve ERD/BUSD çiftlerini içerir.
  • %10'luk işlem ücreti indirimi, Binance referans programı devam ettikçe geçerli olacaktır.
  • Binance, USDT ve ERD arasındaki dönüştürme oranı olarak ERD/USDT alım-satım çiftinin yarışma dönemi zarfındaki ortalama fiyatını kullanacaktır.
  • Katılım sağlayanlar, tek bir yarışma kapsamında birden fazla ödül kazanamazlar.
  • Alt hesapların ve marjin hesaplarının işlem hacmi, nihai hesaplama yapılırken ana hesapların standart işlem hacmi ile birleştirilecektir. Alt hesapların her biri, bu etkinliğe katılırken bağımsız bir hesap olarak görülmez.
  • İşlem hacminin hesaplamasında hem alışlar hem de satışlar göz önüne alınacak olup, hayali alım-satımlar dahil edilmez.
  • Binance, hayali alım satım işlemlerini, yasa dışı toplu kayıt yapılmış hesapları, kendi çıkarına yapılan işlemleri ve piyasa manipülasyonu vb. olarak kabul edilen işlemleri geçersiz sayma hakkını saklı tutar. 
  • Ödüller, yarışmanın sona ermesinin ardından 2 hafta içinde dağıtılacaktır. Giriş yaptıktan sonra, Hesap Merkezinde yer alan Dağıtım Geçmişi bölümünden ödüllerinizi görebileceksiniz.
  • Binance, her türlü Etkinliği ve Etkinlik Kurallarını tamamen kendi takdirine bağlı olarak iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ