Kripto borsası şirketi Bittrex Global, bugün bir yıllık büyüme ve yeni ürün geliştirme platformunu daha iyi konumlandırmak için liderlik ekibine eklemeler yaptığını duyurdu.

Dev Bitcoin Borsası Bittrex Global’de Görev Değişimi

Kripto borsası şirketi Bittrex Global, bugün bir yıllık büyüme ve yeni ürün geliştirme platformunu daha iyi konumlandırmak için liderlik ekibine eklemeler yaptığını duyurdu.

Daha önce ABD'de Bittrex Inc. Genel Danışmanı Tom Albright, şimdi Bittrex Global'in direktörü ve Bittrex Global'in ana şirketinin geçici CEO'su olurken, şu anda Bittrex Global'in COO'su Stephen Stonberg CFO'nun ek rolünü üstleniyor. Tom Albright yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanıyor:

“Bu yeni rolleri dört gözle bekliyorum. Bittrex Global, geliştirilmesinde çok önemli bir aşamadadır. Başarılı lansmanının ardından, işletmenin uluslararası dijital varlık yatırımcıları için en güvenli ve yenilikçi platform konumunu güçlendirmesi için önemli bir fırsat var.”

Albright, 2018 yılında Bittrex Inc.'e katılmadan önce O'Melveny & Myers için avukat olarak çalıştı, finansal hizmetler ve kripto konusunda deneyime sahip bir isim. 2019 yılında Bittrex Global'in lansmanına yardımcı olan Stonberg, daha önce Goldman Sachs, Brevan Howard ve Credit Suisse'de çalıştı. Konuyla ilgili olarak Stephen Stonberg “Tom’un gelişi, Bittrex Global için bir sonraki evrim sürecinin hızlanmasına yardımcı olacak. Bu liderlik ekibi hazır olduğunda, odak noktamız tüm müşterilerimiz için hem güvenliği hem de deneyimi artıracak yeni özelliklerle platformumuzu geliştirmeye odaklanacaktır.” açıklamasında bulunuyor.

Birlikte, Bittrex Global'i yeni bir büyüme evresine yönlendirmeyi hedefliyorlar. Borsa, fiat ağ geçitleri, kaldıraçlı ticaret, rampalarda kredi kartı, euro ticaret çiftleri ve daha fazlası gibi şu anda geliştirilmekte olan ürün özelliklerini sunmayı planlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ