Küresel kripto borsası ve türev ticaret platformu OKEx, desteklenen blok zinciri projeleri listesine en son eklemesini duyurdu.

Dev Bitcoin Borsası Popüler Altcoin’i Listeledi – İşte Ayrıntılar

Küresel kripto borsası ve türev ticaret platformu OKEx, desteklenen blok zinciri projeleri listesine en son eklemesini duyurdu. Sektördeki en hafif blok zinciri protokolü olan Mina Protokolü’nin yerel tokeni MINA'nın listesi, MINA/USDT spot ticaret çiftinin lansmanı ile 1 Haziran 2021'de 00:30 UTC'de yayına girdi.

Mina protocol

Mina Protokolü, dApp'lerin gereksinimleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Protokol, ortalama blok zinciri boyutunun şu anda yüzlerce GB olarak hesaplandığı ve büyüdüğü hesaplanan muadillerine kıyasla iki tweet yaklaşık 22 KB büyüklüğünde bir blok zincirine sahip.

OKEx CEO'su Jay Hao yaptığı açıklamada, "Mina Protokolü, güvenlik ve ademi merkeziyetçilik açısından dengeyi sağlamaya yardımcı oluyor. OKEx, yalnızca kullanıcılar için bir ticaret pazarı değil, aynı zamanda blok zinciri akıllarını bir araya getiren bir platform ve Mina Protokolü gibi benzer fikirlere sahip girişimlerle daha fazla ortaklık kurmayı dört gözle bekliyoruz.”

Toplam 1.000.000.000.000 arz ile MINA, dApp'lere sunduğu olanaklar nedeniyle değerli bir varlık olma potansiyeline sahiptir. OKEx, finansal hizmetlere evrensel erişim için baskı yaparken blok zinciri ve DeFi alanındaki öncü projeleri desteklemeye devam ediyor. Ayrıca platform, yeni projeleri ve ticaret çiftlerini listelemek için isteklerini ve geri bildirimlerini dikkate alarak topluluğuyla etkileşime devam ediyor.

MINA, yakın gelecekte çok daha fazlası ile OKEx ekosistemine katılan birçok tokenden sadece biridir.

Mina Protocol ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için Mina Protocol Coin Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla MINA Token  isimli yazımıza bakabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ