20 Nisan 2020'de KuCoin, Singapur'un kripto varlık saklama platformu Onchain Custodian ile stratejik işbirliğini tamamladığını açıkladı

Dev Bitcoin Borsası Stratejik Bir İşbirliğine İmza Attı

20 Nisan 2020'de KuCoin, Singapur'un kripto varlık saklama platformu Onchain Custodian ile stratejik işbirliğini tamamladığını açıkladı. Onchain Sorumlusu, KuCoin kripto varlıklarının korunması için saklama hizmeti sunacak. Saklama fonları, dünyanın en büyük özel sigorta aracılık şirketi olan Lockton tarafından desteklenecek.

KuCoin ve Onchain Sorumlu Müttefiki Kripto Para Fonlarını Güvenceye Alınacak

Son zamanlarda, kripto varlıkları hızla gelişti ve küresel kripto varlıklarının toplam değeri 200 milyar ABD dolarına ulaştı. Bununla birlikte, geleneksel finansal piyasalarla karşılaştırıldığında, kripto varlıkları hala erken altyapı gelişiminin birincil aşamasında.

Borsa korsanlığı ve operasyon sorunları gibi olaylar, yatırımcıların merkezi borsalara olan güveninin büyük ölçüde zarar görmesine neden oldu. 2019'da % 70'inden fazlası çalınmış kripto varlıkları olan 28'den fazla borsa güvenliği olayı var; Bu yılın Şubat ayında, FCoin sistem sorunları nedeniyle belirsiz bir şekilde kapanmaya başladı, çünkü 132 milyon ABD doları kullanılmayacak.

Bu ortaklık sayesinde KuCoin ve Onchain Sorumlusu, kripto varlık piyasası altyapısının kurallar, süreçler ve teknolojiler gibi çeşitli açılardan güvenliğini sağlamak için fon güvenliği açısından sigorta ve velayet işbirliği yapacak. KuCoin, yatırımcılar için güvenli bir ticaret ortamı oluşturmak için kripto varlıklarının güvenliğini ve uyumunu sürekli olarak geliştirecektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ