Bitfinex Genel Danışmanı ve en çok satan kitap Bitcoin Kanunu Editörü Stuart Hoegner, Bitfinex'e karşı açılan sınıf davasıyla ilgili güncellemeleri paylaştı.

Dev Bitcoin Borsası Yeni Bir Toplu Dava İle Karşı Karşıya – İşte Ayrıntılar

Bitfinex Genel Danışmanı ve en çok satan kitap Bitcoin Kanunu Editörü Stuart Hoegner, Bitfinex'e karşı açılan sınıf davasıyla ilgili güncellemeleri paylaştı. Kısa süre önce Bitfinex ve Tether aleyhinde dava açan avukatlar, mahkemeden belgelerini "değiştirmesi" için daha fazla zaman istedi, ancak başka bir şekilde harcamaya karar verdiler.

Roche Freedman, Bitfinex'e yönelik iddiaları değiştirmek yerine Binance, BitMEX, Block.one, TRON Foundation ve Status gibi diğer kripto ticareti ekosistemlerine karşı yeni davalar açtı.

 İddialara göre, blockchain ekipleri ICO tokenları şeklinde kayıtlı olmayan menkul kıymetler ihraç etti ve borsaların bunları satmasını sağladı.

 Yeni şikayetlerde belirtilen davacılar şimdi ABD mahkemesinde dava açmaya karar verdiler. Hoegner, avukatların davacıların Bitfinex veya Tether'den 'asla bir ödeme günü olmayacağını' anladıklarını anlamasını umuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ