Winklevoss ikizleri, Greg Silverman'ın Stampede Ventures ile, Ben Mezrich'in 2019 kitabı olan "Bitcoin Milyarderleri"nin film uyarlaması üzerinde çalışıyor.

Dev Bitcoin Borsasının Sahipleri Bitcoin’i Filme Taşıyacak

Winklevoss ikizleri, Greg Silverman'ın Stampede Ventures ile, Ben Mezrich'in 2019 kitabı olan "Bitcoin Milyarderleri"nin film uyarlaması üzerinde çalışıyor.

Variety raporuna göre, Cameron Winklevoss ve Tyler Winklevoss 2019 Ben Mezrich'in Bitcoin Milyarderleri kitabını benimsiyorlar. Konu Newport Beach Film Festivali açılışında duyuruldu ve Mutiny Pictures filmin dağıtıcısı oldu.

Jon Berg ayrıca filmi, Silver Fin ve Mezrich’in en çok satan filmi “The Accidental Billionaires” da ünlü olan David Fincher'ın yönettiği Sosyal Ağ filminin temeli olan ve çeşitli akademi ödülleri kazanan ikizlerle ortak yapımcılık yapacak. Quentin Tarantino kısa bir süre önce The Social Network'ü son on yılın en iyi filmi olarak seçmişti.

Bitcoin Milyarderlerinde Mezrich, ikizlerin Bitcoin ödeme işlemcisi BitInstant'ı finanse etme çabalarını detaylandırıyor.

Filmi üreten Winklvi ve Ben Mezrich’in yazısıyla film, bitcoin ve kripto para birimini ana akım haline getirebilir. Kardeşler Mezrich'in kitaptaki "renkli, kripto devriminin sınır günlerini" tasvir ettiğini ve ilk yıllarını paylaşmaktan heyecan duyduklarını belirtti.

Bitcoin bir süredir anaakım medyada yer alıyor, ancak iki ünlü kripto liderinin yolculuğuyla ilgili bir uzun metrajlı filmin sektör üzerinde olumlu bir etkisi olabilir. Bitcoin Milyarderleri, ikizlerin hayatlarının bir sonraki aşamasını canlandıracak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ