2019'un son çeyreğinde istikrarlı bir şekilde amortisman yaptıktan sonra, Canaan kesinlikle bugün biraz toparlandı.

Dev Bitcoin Madencilik Şirketinin Hisselerinden Devasa Artış

2019'un son çeyreğinde istikrarlı bir şekilde amortisman yaptıktan sonra, Canaan kesinlikle bugün biraz toparlandı. Şirket, büyük bir Bitcoin madencisinin Nasdaq'ta halka açılmasının ilk örneğiydi. Ancak, 21 Kasım'da halka arzın (halka arz) ardından Canaan hisse senedi fiyat değerleri birkaç hafta içinde yaklaşık % 40 düşmüştü.

Bitmain ile Rekabet Hisse Senetlerinin Artmasına Yardımcı Oldu mu?

Bazı sağlıklı rekabet, bitcoin madencisinin pazarda biraz ilgi kazanmasına yardımcı olabilir. Canaan, ABD merkezli bir başka büyük bitcoin madencisi olan Bitmain'in ABD borsalarında işlem gören ilk şirket oldu. Ne yazık ki, bu, beklenenin % 75'inin altında bir halka arz ile Canaan'ı ABD'ye tanıttı.

Madencilik devinin hisse senedi, lansman günü orijinal değeri olan 13 $ 'dan Aralık ortasında 5.25 $' a düştü. Bugün kapanışından itibaren Canaan'ın hisselerinin 4.42 $ açılış fiyatından % 80'in üzerinde bir artışla 8.04 $ değerinde olduğu bildirildi.

Canaan, Bitmain ile sert bir rekabetle karşı karşıya ve zirvede kalmak amacıyla teknolojiyi geliştirmek amacında. En son, şirket güç ve performansı artırmak için 5 nanometre çiplerini tanıttı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ