Bitcoin tabanlı girişim uygulaması Lolli, küresel platform Alibaba ile olan ortaklığını duyurdu.

Dev e-Ticaret Platformu Alibaba Ücretsiz Bitcoin Dağıtıyor

Bitcoin tabanlı girişim uygulaması Lolli, küresel platform Alibaba ile olan ortaklığını duyurdu. Alibaba ve Lolli arasındaki ortaklık, şirketler Bitcoin olarak yüzde 5’lik bir geri ödeme sunmak üzere ekip oluşturdukları için kullanıcılara heyecan verici bir teklifle geliyor.

Alibaba, en büyük B2B platformu Alibaba.com'a ev sahipliği yaptığı için tüm dünyadaki en büyük perakendeci ve e-ticaret platformu. Alibaba’nın satışları ve karları Walmart, Amazon ve eBay gibi büyük e-ticaret sitelerini aştı.

Şirket, Çin'den ve Singapur gibi diğer yerlerden küçük işletmeleri tanıtan ve bu ürünleri uluslararası alıcılara sunan çevrimiçi bir perakende mağazası olan Alibaba Express veya Ali Express gibi çeşitli platformları genişletti ve başlattı.

Bitcoin Tabanlı Girişim

Son zamanlarda, Bitcoin tabanlı bir girişim uygulaması olan Lolli, küresel platform Alibaba ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık, Çin pazarındaki en hareketli günlerden birinde, yani Singles Günü'nde ilan edildi. Şirket yaklaşık 38 milyar dolarlık satış yaptığında yeni bir çevrimiçi alışveriş rekoru kırdı.

Ücretsiz Bitcoin Ödülü ve Alibaba Hisse Senedi Dalgalanması

Alibaba ve Lolli arasındaki ortaklık, şirketler Bitcoin olarak yüzde 5'lik bir geri ödeme sunmak üzere ekip oluşturdukları için kullanıcılara heyecan verici bir teklifle geliyor. Bu ücretsiz Bitcoin ödülü, Çin platformunda ürün satın alan kullanıcılara verilecek, ancak ABD merkezli kullanıcılar bu fırsattan yararlanabilirler.

Alibaba’nın en büyük pazarı olan Çin, ülkenin blok zinciri teknolojisinde ve kripto para birimlerine yönelik son dönemlerdeki açıklamalarına rağmen bu tekliften yararlanamayacak. Ancak bu lansman, uluslararası gelirde ve Alibaba Hisse Senedi fiyatında yüzde 24 artışa tanık oldu. Lolli uygulamasının CEO'su Alex Adelman, e-ticaret deviyle ortak olmaktan ve dünya çapındaki kullanıcılara hizmet sunmaktan büyük heyecan duyuyor.

Ortaklığın henüz başlangıcından beri işler yavaş yürüyor ancak zamanla, sağlam ve bağımsız bir ödeme sistemi kurmalarına yardımcı olacak işlerin değişeceği ifade ediliyor.

Binance CEO'su, bu habere, Bitcoin'in işlerin geleceği olduğunu söyleyen bir Tweet ile tepki verdi ve birileri uzun vadede kazanmak için Bitcoin’e yatırım yapmaya başlamalı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ