Bir kripto borsası ve kitle fonlaması platformu, Meksika'da COVID 19 ile savaşmak için kripto tabanlı bir bağış sistemi başlattı.

Dev Kripto Borsası Covid-19 Bağış Programını Başlattı

Bir kripto borsası ve kitle fonlaması platformu, Meksika'da COVID 19 ile savaşmak için kripto tabanlı bir bağış sistemi başlattı.

Meksika kripto borsası Bitso, devam eden salgınla mücadeleye yardımcı olmak için kripto para tabanlı bir bağış sistemi başlatmak için kitle fonlaması platformu Donadora ile güçlerini birleştirdi.

El Heraldo de México tarafından yayınlanan bir habere göre, Meksika kripto borsası Bitso ve yerel bir kitlesel fon toplama platformu Donadora , kripto tabanlı bir bağış sistemi başlatmak için bir araya geldi.

Kripto para birimlerinde alınan bağışlar, devam eden koronavirüs pandemisine karşı savaşmak için kullanılacak. Habere göre, teslim edilen her yardım 150 Meksika pesosu değerinde olacak ve bu da bir hafta boyunca dört ila altı üyeden oluşan aileleri beslemek için yeterli olacak.

Platform, BTC, ETH ve XRP'deki bağışları kabul edecek

Kitle fonlaması ve kripto para alışverişi platformlarının bağış seçenekleri arasında hem fiat para birimleri hem de Bitcoin , Ethereum ve XRP gibi çeşitli kriptolar yer alıyor . Meksika kripto borsası, kripto bağışlarının merkezi olmayan doğası ve dünyadaki herkesin inisiyatife katılabilmesi nedeniyle kitle fonlaması için çok etkili bir yöntem olduğunu belirtti.

Borsa, yaptığı açıklamada, kripto cüzdanlarıyla yapılan bağışların kolay, hızlı ve güvenli olduğunu söyledi. İşlemler saniyeler içinde yansıtılarak katkının alınmasını sağlamak için çok şeffaf bir yöntem haline getirildi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ