Kripto para dünyasında Ripple XRP’nin hareketleri son derece önemseniyor. XRP balinaları harekete geçer geçmez piyasada bir endişe hakim hale geliyor.

Kripto para dünyasında Ripple XRP’nin hareketleri son derece önemseniyor. XRP balinaları harekete geçer geçmez piyasada bir endişe hakim hale geliyor.

Ripple ve birkaç üst düzey dijital para borsası, şaşırtıcı miktarda XRP aktardı ve bunun yarısından fazlası fintech devi tarafından taşındı.

214.4 Milyon XRP hareket halinde

Ripple 150 milyon XRP taşıdı ve bunlardan borsalara 64,4 milyon transfer edildi.  150 milyon XRP Çin'e gidiyor.  XRP, işlem hacmine göre İngiltere'de Bitcoin'i geride bıraktı

Büyük kripto transferlerinin ayrıntılarını sağlayan Whale Alert blockchain veri platformu, son yedi saat içinde üç büyük XRP transferinin yapıldığını bildirdi. Katılımcılar arasında Ripple, Binance ve diğer birkaç üst düzey dijital para birimi ticaret platformu vardı. Bahsedilen kripto izleme platformu tarafından yayınlanan verilere göre, son yedi saat içinde Ripple ve dünyanın en büyük dijital borsaları şaşırtıcı bir şekilde 214,4 milyon XRP transfer etti.

Taşınan XRP’nin fiat olarak değeri ise 146.537.023 dolar.

Ripple, 150 milyonu (102.509.861 $) RL18-VN'ye kaydırdı. Bu cüzdan genellikle XRP'yi üçüncü taraf kuruluşlara – borsalar, ödeme platformları, BitGo saklama cüzdanları veya Ripple'ın ortak olduğu finansal kurumlara – taşımak için kullanılır.

Binance, Brian Armstrong tarafından yönetilen San-Francisco merkezli halka açık Coinbase borsasına 14.417.060 XRP'yi taşıdı.

Binance ayrıca Çin'deki en büyük kripto borsası Huobi'den 50 milyon XRP (35.402.497 $'a eşdeğer) aldı.

150 milyon XRP Çin'e gidiyor

Yukarıda belirtilen 150 milyon XRP tokeni, XRP verileriyle çalışan Bithomp analitik web sitesine göre Huobi borsasına aktarılacak.

Bithomp, Ripple'ın XRP'yi düzenli olarak ve günlük olarak Çin'deki en büyük kripto ticaret merkezine taşımaya devam ettiğini açıkladı.

Bugün, Ripple 1.999.900 XRP taşıdı ve önümüzdeki birkaç gün içinde bu miktarda XRP göndermeye devam edecek. Bu tutarı 27 Haziran'dan beri Huobi'ye gönderiyor.

Hafta boyunca, bundan önce Ripple tarafından gönderilen günlük XRP miktarı 2.465.420'ye eşitti.

XRP, işlem hacmine göre İngiltere'de Bitcoin'i geride bıraktı

Uphold platformu tarafından yakın zamanda paylaşılan verilere göre, İngiltere'deki kripto kullanıcıları Bitcoin'den yaklaşık sekiz kat daha fazla XRP transfer ediyor.

Genel olarak, İngiltere'deki tüm kriptoların işlem hacmi, 2021'in ilk çeyreğinde ülkede 16 kat arttı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ