Quizarena, oynaması ücretsiz (F2P) bir bilgi yarışması ve blockchain oyun platformudur ve Onus Finance'te yeni listesini duyurdu.

 Quizarena, oynaması ücretsiz (F2P) bir bilgi yarışması ve blockchain oyun platformudur ve Onus Finance'te yeni listesini duyurdu. Onus finans, 3 Aralık saat 13:00 UTC'de sona eren Quizarena projesi değerlendirme oylama etkinliği gerçekleştirdi. Quizarena kocaman bir "Evet" (yüzde 99.08) aldı. Bu, projenin ONUS Launchpad'de satın alınabileceğini gösterir. Quiz Arena'nın yerel tokeni olan QZA, Quizarena üyeleri arasında merkezi olmayan bir ticaret aracı olarak kullanılan bir hizmet tokenidir.ONUS'ta QZA satışı 8 Aralık'ta 3:00 UTC'de başlayacak. ONUS Launchpad $QZA token satış detayları aşağıda listelenmiştir,

Launchpad Sert Kapak: 3.906.250 QZA.

Halka Açık Satış Token Fiyatı: 1 QZA = 0.0128 USDT (kullanıcılar, token tahsisi sırasındaki döviz kuru üzerinden ONUS ile satın alacaktır)

Token Satış Formatı: ONUS Launchpad'e ONUS yatırın. QZA, satın almak için gönderilen ONUS miktarına göre eşit olarak dağıtılacaktır.

Abonelik Süresi: 08 Aralık 3:00 UTC'den itibaren.

Tahsis Dönemi: 08 Aralık 13:00 UTC'den itibaren.

Token Dağıtımı: 08 Aralık 17:00 UTC'den itibaren.

Koşullar: VIP 2 hesabı olan tüm ONUS kullanıcıları (tamamlanmış KYC Advanced).

Quizarena, oyunculara oyun animasyonları ve Oyuncuya Karşı Oyuncu (PVP) ve yarışmalara katılım için tokenler vermek için Kazanmak için Rekabet (C2E) modelini kullanır. Quizarena'nın F2P ve C2E formatları kombinasyonu, oyuncuların aynı anda öğrenmesine, oynamasına ve ödüller kazanmasına olanak tanır. F2P paradigmasını benimsemek, blok zinciri, kripto para birimleri ve takas edilemez tokenler (NFT'ler) konusunda tecrübesiz oyuncuların anında üye olmalarını sağlar..

F2P oyuncularına blockchain, bitcoin, NFT ve diğer birçok konu hakkında sorular sorulacak. Amacımız, öğrencilerin eğlenirken ders çalışabilecekleri dinamik ve sıcak bir ortam yaratmaktır. Tek oyunculu mücadeleler, oyunculara konular hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenme fırsatı sağlayacaktır. Kendi çalışmalarını yürüten ve konuları öğrenen oyuncuların turnuvayı kazanma ve token alma şansı daha yüksek olacak.

Quiz Analytics, P2E NFT Oyuna Yeni Bir Yön Veriyor

NFT çılgınlığı şu anda zirvede, çeşitli benzersiz dijital mücevherlerin değeri artarken aynı zamanda daha yaygın hale geliyor. Kullanım durumları açısından, NFT ekosistemi, sanat ve koleksiyon ürünlerinin dijitalleştirilmesiyle başlayıp daha sonra sanat ve ünlü dışındaki sektörlerde kullanılmak üzere genişleyerek hızla ortaya çıkıyor. Markalar tanıtım aracı olarak, devlet kurumları ise ödül sistemi olarak kullanmaya başladı. Ancak, en son trendin P2E oyun olduğu görülüyor ve bu kategorideki NFT etkinliklerinin uzun vadeli kullanım durumu nedeniyle bir sonraki patlaması bekleniyor. Oyun endüstrisinin en iyileri ile kripto piyasasının bir araya geldiği P2E oyunları, NFT sektöründeki son trend. Kullanıcılar, oyun içi token ödüllerinin yanı sıra ekstra para kazanmak için kullanılabilecek nadir NFT'leri almak için oyunlara katılabilirler.

Quiz Analytics ekibinin, herkese Eğitim ve GameFi sağlama ve sınavları benzersiz ve eğlenceli bir şeye dönüştürme hedefi vardır. Öğren-Kazan, oyuncuların öğrenirken teşvik kazanma yeteneğini ifade eder. Kazanmak İçin Rekabet Edin, oyuncuların PvP modlarını kazandıklarında para kazanmak için tokenler üzerinde bahse girebileceklerini belirtir. Amaç, nihayetinde toplumsal değer sağlayacak ve herkesin yaşam kalitesini artırmada etkisi olacak, merkezi olmayan bir platform ve ekosistem oluşturmaktır. Quizarena'nın ekonomik yaklaşımı, reklamlardan elde edilen nakit paranın Quizarena'nın hazinesine ve oyun ortamına geri yönlendirileceği şekilde tasarlanmıştır.

Quiz Analytics, oyunlar ve eğitim yoluyla insanları birbirine yakınlaştırmayı amaçlar. Çalışan herkesi ödüllendiren ve aynı zamanda eğlenceli bir oyun olan bir platform düşünün; bunun her yaştan birey üzerindeki etkisinde hızlı bir artış olacaktır. Ekip, Quizarena'yı, herkesin Öğrenmesine ve Kazanmasına olanak tanıyan, bilgi yarışması ve bulmaca oyunlarını birbirine bağlayan ve oyunlaştıran bir ekosistem olarak geliştiriyor. Platform ayrıca kripto ve NFT'lerde kazançlı ödüllerle bilgi yarışması turnuvaları düzenleyecek.Quizarena, oyuncuların Quizarena Şampiyonu unvanı için rekabet etmesi için aylık yarışmalar düzenleyecek.

İlk eşleştirme eşleştirmesinde tam adaleti sağlamak için Quizarena, blok zincirinde doğrulanmış bir rastgele mekanizma oluşturacak. Sonraki turnuva eşleşmeleri, benzer bilgiye sahip katılımcıları eşleştirecek olan sisteme dayalı olacaktır. QZA, bir sadakat üyelik noktası olarak hizmet eder, bu nedenle kullanıcılar, stake edilen QZA sayısına göre farklı VIP katmanlarına sınıflandırılır. VIP seviyesi, oyuncuların ek oyun içi nitelikler (örneğin, +%10 oyun ödülü) almasına olanak tanır. Sonuç olarak, stake edilen QZA ne kadar fazlaysa, sağlanan VIP seviyesi o kadar yüksek olur. Oyuncular, QZA'yı stake ederek etkinlikte sorulan soruların temasını seçmek için yönetim hakları kazanırlar.

Bilgi yarışması arenası hakkında daha fazla bilgi için quizarena.io'yu ziyaret edin

Twitter : https://twitter.com/quizarenaio

Telegram : https://t.me/quizarenachat

Orta : https://medium.com/@QuizArena.io

Medya bağlantısı :

İlgili kişi :

Şirket Adı :

E-posta:

Şehir :

Ülke :

Web sitesi : https://www.quizarena.io/

Kaynak : Quiz Arena

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ