Bu yazımızda sizlere DeXe Network (DEXE) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve DEXE Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

DeXe Network (DEXE) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi DEXE Coin

Bu yazımızda sizlere DeXe Network (DEXE) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve DEXE Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

DeXe Network (DEXE) Nedir?

DeXe Network, DeXe DAO tarafından işletilen merkezi olmayan bir sosyal ticaret ve varlık yönetimi platformudur.

DEXE, platformun ERC-20 yerel yardımcı programı tokenidir ve aşağıdaki kullanım durumları için kullanılır:

Yönetişim: DEXE token sahipleri ağ yönetişim kararlarına oy verebilir ve DAO'ya katılmak için DEXE'ye sahip olmalıdır.

Ödüller: Traderlar, stratejilerinin başarısına bağlı olarak strateji abonelerinden komisyon alırlar. DeXe akıllı sözleşmesi, üçte biri yakılan, üçte biri sigorta havuzuna gönderilen ve üçte biri DEXE sahiplerine dağıtılan tokenleri piyasadan otomatik olarak geri almak için bu toplamdan %30 alır.

Sigorta: Kullanıcılar, fonlarının değerinin %10'una kadar DEXE belirteçlerini stake ederek kayıplara karşı korunma seçeneğine sahiptir.

Platform Hangi Bileşenlerden Oluşuyor?

Cüzdandan Cüzdana Kopyalama Ticareti: DeXe Network, kullanıcıların seçtikleri herhangi bir Ethereum cüzdan adresinin işlemlerini kopyalamaları için esnek bir arayüz sunar.

Sosyal Ticaret Platformu: aboneler, sermaye tahsis etmek ve alım satımlarının bu traderlar tarafından yönetilmesini sağlamak için şeffaf bir dizi performans göstergesine ve fiyatlandırmaya dayalı olarak yatırımcıları seçebilir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ