Bu yazımızda sizlere DFI.Money (YFII) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

DFI.Money (YFII) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi YFII Coin

Bu yazımızda sizlere DFI.Money (YFII) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

DFI.Money (YFII) Nedir?

DFI.Money (YFII), toplu likidite sağlama, kaldıraçlı ticaret, otomatik pazarlama yapımı ve daha fazlası üzerine ürünler geliştirmeyi amaçlayan Merkezi Olmayan Finans (DeFi) platformudur.

DFI.Money (YFII), platform yardımcı programı tokenı YFI'nin basımını 2 ay daha uzatmayı ve haftalık yarıya indirmeyi öneren Yıl İyileştirme Önerisi # 8'den (YIP-8) sonra yıllık finansmanın (YFI) bir çatalı.

YFII tokenı, DFI.Money platformunun yerel yardımcı coinidir. Kullanıcılar, DFI.Money'nin birleştirilmiş likidite havuzuna likidite katarak bunu kazanabilir ve tokenı platform yönetimi için kullanabilir.

DFI.Money şu anda kredi sağlayıcıları için kâr optimizasyonu hizmeti sunmakta, sağlayıcıların fonlarını en yüksek getiri için özerk olarak Aave ve Compound gibi borç verme protokolleri arasında hareket ettirmektedir. Kasalar bölümünde geleceğe yönelik stratejiler geliştirilmektedir.

DFI.Money (YFII) tokenı Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ