Bu yazımızda sizlere district0x (DNT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

district0x (DNT) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi DNT Coin

Bu yazımızda sizlere district0x (DNT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

district0x (DNT) Nedir?

Ethereum üzerine inşa edilen District0x, "merkezi olmayan piyasalar ve topluluklar ağı oluşturmayı" hedefliyor.

Bölgeler, district0x ağında DAO'lar olarak var olan piyasa yerleri ve topluluklardır. Tüm kullanıcılar bölgeleri ağa ücretsiz olarak dağıtabilir.

Her bölgenin özünde, her bölgenin temel işlevlerini güçlendiren, IPFS üzerinde dağıtılan bir Ethereum akıllı sözleşmeleri ve ön uç kitaplıkları yığını olan d0xINFRA çerçevesi bulunur. d0xINFRA, bölgelerin yardımcı modül eklentileri aracılığıyla benzersiz özellikler ve gelişmiş işlevsellik uygulamasına olanak tanıyacak şekilde açık ve genişletilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır.

DNT Coin Nedir?

District0x Ağ tokenı (DNT), bir kullanıcı district0x ağına katılmak için başvurduğunda ve ağ katılımcıları tarafından yapılan teklifler için destek veya ret sinyali vermek için gereklidir.

Aragon gibi üçüncü taraf platformlarda bölgeye özgü oy hakları sağlayan, havuzları darphane tokenlarına yatırmak için DNT'nin de yatırılması gerekir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ