dMania: geyik muhabbetinden para kazan

STEEM blok zincirini yazılarımla elimden geldiğince tanıtmaya çalışıyorum biliyorsunuz. STEEM blok zinciri Steemit'le başlayarak sosyal medya projeleri üzerinden medya tokenları dağıtan bir proje yani Türkçesi size yaptığınız paylaşımlar ve aldığınız beğeniler üzerinden kripto para dağıtıyor.

Gün geçmiyor ki bu şahane blok zinciri fikrine bir yeni proje eklenmesin. Bu hafta itibariyle beta sürümünü yayınladığını açıklayan dMania da bunlardan bir tanesi. dMania dmania.lol adresi üzerinden yayın yapan bir site. dMania bizde daha çok caps ya da komik video diye bilinen türde içeriklerin paylaşıldığı bir mecra. Yani Bobiler'e ya da global düzeyde 9gag'a benziyor. Mevcut Steemit kullanıcı adınız ve şifrenizle bağlanabildiğiniz sisteme, gizli içerik anahtarınızla da yani "secret post key" şifrenizle de giriş yapabiliyorsunuz. dMania şu an için ağırlıklı olarak İngilizce yazan çizen bir topluluğa hitap etse de umut vadeden STEEM projelerinden biri gibi görünüyor.

STEEM blok zincirindeki tüm sosyal medyaların başarıya ulaşması zor görünse de bir kısmı şimdiden ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Bakalım STEEM kriptokrasisi daha neler yaratacak? Hep birlikte göreceğiz. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ