Coinage Media, Terra Luna kazasının ardından Do Kwon ile röportaj yaptı.

Do Kwon Konuştu, Fatman Gazeteciyi Suçladı

Coinage Media, Terra Luna kazasının ardından Do Kwon ile röportaj yaptı. Fragmanda Kwon şunları açar:

“Terra'nın bir dijital para olması gerekiyordu ve istikrarı koruyamıyor. Yani bu bir aldatmaca. Kripto hala vahşi batı gibi. Sanırım alternatif bir ben olarak büyüdüm.”

Coinage Media kurucu ortağı Zack Guzmán, önceki yorumlarını geri çekmek isteyip istemediğini sorduğunda Kwon şu yanıtı verdi:

“Evet, ancak algoritmik stabilcoinler endüstri standardı olmaya başlıyor. Büyük bir bahis yaptım ve sanırım kaybettim.”

Kwon Kendini Savunuyor Mu?

Kwon'dan ayrıca röportaj sırasında hile iddialarına karşı kendini savunması istendi. Ancak röportajı izlemek başlangıçta sanıldığı kadar kolay olmadı. Tam sürümü görüntülemek için NFT ücretsiz olarak indirilmelidir.

Bazı kullanıcılar, "ücretsiz NFT'ler" almak için cüzdanları bağlamaya çalıştıklarını ancak bunları görüntüleyemediklerini bildirdi.

Coinage Media, Theranos CEO'su Elizabeth Holmes'un teknolojisinin çalışmadığını bildiği ancak onu satmaya devam ettiği bir vakayı aktarıyor. Theranos, şirketin tek bir damla kan yoluyla çeşitli hastalıkları tanımlayabildiğini iddia ettiği makineleri piyasaya sürmesiyle ünlendi. Tabii ki, bu teknoloji sadece bir temenni. Röportaj teaserında Kwon'un Holmes'un erkek versiyonu olduğu iddialarını ele alacağı iddia ediliyor.

Terra ekosisteminin başarısızlığının sektör genelinde ciddi ve yaygın sonuçları oldu ve yatırımcıların büyük kayıplar yaşamasına neden oldu. Terra'nın kurucu ortaklarından biri olan Daniel Shin, yakın zamanda Güney Koreli savcılar tarafından evinde baskın düzenlendi.

"Do Kwon konuştu. Bölüm 0: Kurucu Terra Do Kwon ile Kripto Alanının En Büyük Çöküşünün Arkasını Derinleştirmek 15 Ağustos Pazartesi Günü Geliyor,” Coinage tweet attı.

FatMan, Terra projesinin içeriden biri olduğunu iddia ediyor ve ekosistem çöküşüyle ilgili birçok belgeyi sızdırdı. Kwon ile röportaj hakkında şu yorumu yaptı:

“Sizi yıllardır öven biri yerine, sanki para alıyormuş gibi Bloomberg veya Fortune gibi daha tarafsız ve saygın bir tarafla röportaj yapmaya ne dersiniz? Ve sistemden çektiğiniz milyarlarca doları açıklar mısınız?”

Fatman, şunları da ekledi:

"Sanırım 'Terra'yı korumuyorsun', ama Terra ve Do Kwon'u çok uzun bir süre 'dokuzuncu buluta' koyuyor, zayıflıklarına göz yumuyor ve bir dalkavuk gibi davranıyorsunuz. Uygun olduğunda şarkı söyleyin. Sana saygı duyuyorum ama hiçbir gazetecinin buradaki en tarafsız kişi olduğun konusunda hemfikir olacağını sanmıyorum.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ