Terra kurucusunun ağ için bir kapatma anahtarı olduğunu söyleyen eski bir video ortaya çıktı.

Do Kwon, Terra

Terra kurucusunun ağ için bir kapatma anahtarı olduğunu söyleyen eski bir video ortaya çıktı. TerraUST ve Luna'nın çökmesinden günler önce Do Kwon, Terra'nın Kore varlığını yok etmeye çalışmakla suçlandı.

Terra ekosistemi kısa süre önce çöktü ve neredeyse tüm kripto para birimlerini tüm zamanların en yüksek seviyelerinden yüzde 80'in üzerinde düşmeye zorladı. Binance'in Terra'ya (Luna) Yatırımı bir zamanlar 1,6 milyar dolar değerindeydi ancak 17 Mayıs itibariyle yaklaşık 3.000 dolara düştü.

Topluluk, kurucu Do Kwon'un projeyi canlandırmak için uygulanabilir bir çözüm bulmasını beklerken, ağ için bir kapatma anahtarı olduğunu söyleyen Terra kurucusuna karşı tepkileri körükleyen eski bir video ortaya çıktı. Videoda Do Kwon, Protocol Armageddon adlı şirkette bir geçiş olduğunu açıkladı. Ona göre, anahtar etkinleştirildiğinde tüm Terra ekosistemi çökecekti.

Şirkette Protocol Armageddon diye bir şey var. Öyleyse, Protokol Armageddon'un ne olduğu, bir Öldürme Anahtarı olmasıdır. Bu nedenle, ne zaman topluma en iyi şekilde hizmet edebilecek durumda olmadığımızı hissetsek, tetiği çekiyoruz ve 24 saat içinde yok oluyoruz. Tüm varlıklarımızı yakarız, tüm bağlarımızı koparırız ve bu hiçbir şey değildir. Yani işler beklediğimizden biraz daha hızlı ilerlerse diye.

Du Kwon'un İddiaya Göre, Terra Ağı Sonunda Hiçbir Şeye Geri Dönecekti

Video o zamandan beri toplumda büyük bir kargaşaya neden oldu Kripto topluluğunun bir bölümü onu piyasanın çöküşünde büyük bir rol üstlenmekle suçlarken, diğerleri hala dramanın bir parçası olup olmadığını düşünüyor. Başka bir videoda, hiçbir şeyle başlayıp hiçbir şeyle bitirmenin güzel olduğunu, yaşam döngüsü dediği bir şeyi söylerken görüldü. Ayrıca bu pozisyonda olmak istediğini belirtti.

Bu yüzden Terra'nın tüm blok zincirinde, tüm blok zincirlerinde merkezi olmayan bir para standardı olacağını düşünüyorum. Terraform Labs'ın bu erken vizyonun önemli bir kısmına katkıda bulunması, ancak sonunda hiçbir şeye geri dönmemesi için heyecanlıyım.

TerraUST ve Luna'nın çökmesinden günler önce Do Kwon, Terra'nın Kore varlığını yok etmeye çalışmakla suçlandı. Ancak, o varlığın yok edilmesinin tamamen tesadüfi olduğunu ve kazanın bununla hiçbir ilgisi olmadığını iddia etti.

Videonun içeriği, insanların görüşlerini belirtmek için yaptığı açıklamaya atıfta bulunmasıyla viral hale geldi. @TajoCrypto olarak tanımlanan bir kullanıcı şunları söyledi: Do Kwon, Terra'nın bir öldürme anahtarı olduğunu söylemesinin yanı sıra, hiçbir şeyle başlayıp hiçbir şeyle bitirmenin heyecan verici olduğunu söyledi. Bunlar, Luna'da olan her şeyin kontrolünün tamamen kendisinde olduğuna ve teknolojisinin sadece kendisi tarafından durdurulabileceğine inandığı zamanlardı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ