Bu yazımızda sizlere Doctors Coin (DRS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve DRS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Doctors Coin (DRS) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve DRS Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Doctors Coin (DRS) Nedir?

Doctors Coin, BeauBang platformunun yerel dijital varlığıdır. Platform, ekonomisini beslemek, operasyonların istikrarını sağlamak ve tüm ekosistem katılımcılarını DRS ekonomisine katkılarından dolayı telafi etmek için temel olarak DRS'ye bağlıdır. Diğer token kullanım durumlarının yanı sıra, DRS diğer kripto para birimleri ile de alınıp satılabilir.

Blockchain teknolojisi ile DRS Platformu, aracılara olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve tıp endüstrisinde eşler arası, anında ve sınırsız ödemeleri kolaylaştırır. Kullanıcılar, sıfır ücret sistemimizin ve işlem veri bütünlüğünün avantajlarından yararlanabilirler.

Doctors Coin, tüm güzellik meraklıları, dükkanlar ve etkileyiciler için güzellik sektörünü iyileştirme özellikleriyle var.

BeauBang, güzellik ürünleri ve hizmetleri için sosyal bir e-ticaret platformudur. Her kesimden insanın güzelliği kutlamak ve rafine etmek için bir araya geldiği yerdir. Alıcılar ve satıcılar birbirleriyle etkileşime girer ve işlemler gerçekleştirirken, reklamcılar ve etkileyiciler markalarını ve butiklerini tanıtırlar.

Doctors Coin, ekosistemindeki ödemelere gelişmiş güvenlik ve işlem hızı uygulamak için blok zinciri teknolojisini uygular.

Ekip, bu DRS platformunun ekonomisindeki her işlemin doğruluğunu ve meşruiyetini doğrulamak için akıllı sözleşmeler kullanır.

Yeni XPC protokolü, ürün satın alımlarında fiat ve kripto para birimini kolaylaştırmak için BeauBang sosyal platformunda konuşlandırıldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ