Dogecoin Vakfı yönetim kurulu üyesi Jens Wiechers, Dogechain'in bağlı bir ürün olduğu iddialarını yalanladı ve ikisinin birbirine bağlı olduğu konusunda yanlış bilgi yaymak için “ücretli medya” iddiasında bulundu. .

Dogechain

Dogecoin Vakfı yönetim kurulu üyesi Jens Wiechers, Dogechain'in bağlı bir ürün olduğu iddialarını yalanladı ve ikisinin birbirine bağlı olduğu konusunda yanlış bilgi yaymak için “ücretli medya” iddiasında bulundu. .

Daha önce, DogeDesigner geliştiricisi, Dogechain'in "başka bir sahte token" olduğunu tweetledi ve DOGE sahiplerine projeyi destekleyen KOL'ler hakkında bilgi verdi.

Bu arada, DogeChain aynı zamanda resmi Dogecoin blok gezgininin adıdır.

Dogechain Nedir?

Dogechain, DeFi, NFT ve oyun oynamayı sağlayan bir katman iki ölçeklendirme çözümü olarak kabul edilir. Bununla birlikte, Whitepaper'a göre DogeChain, Dogecoin ağı değil, Ethereum ile uyumlu olan "özel etiket" çerçevesi Polygon Edge üzerine inşa edilmiştir.

Dogechain, akıllı sözleşme işlevselliği getirerek orijinali tamamladığını ve böylece ödemeler dışındaki kullanım durumlarını açtığını iddia ediyor.

“Dogechain ile DOGE sahipleri, sadece hodl yapmaktan daha fazlasını yapabilir ve DOGE'nin aya gitmesini bekleyebilir!”

Orijinali gibi, Dogechain'in belirtilen felsefesi, katılımcıların dahil edilmesi ve takdir edilmesi etrafında döner. Ekip ayrıca, VC'ler için token tahsisi olmadığını belirten bir "topluluk öncelikli yaklaşımı" vurguluyor.

“Dogechain, herkes için adalet ve eşit fırsat anlamına gelir. Amacımız, kullanıcıların gerçekten sahip olduğu bir blok zinciri oluşturmak.”

Anlık görüntüye göre, “DC” token dağıtımı, DOGE bakiyelerini havadan bırakarak “bu yılın sonunda” gerçekleşecek. Sürecin tam mekanizması takip edecek ve ilgili taraflar Discord'a katılmaya teşvik ediliyor.

Ancak CoinMarketCap şu anda benzer adlara sahip üç adet takas edilebilir token gösteriyor: DogeChain, DOGECHAINU ve DOGECHAIN. Hepsi 16 Ağustos'ta ticarete açıldı.

DOGE ilk 10'a Geri Döndü

Son yedi gün içinde, köpek temalı token memleri güçlü bir yükseliş trendinin tadını çıkarırken, DOGE fiyatı %23 arttı. Bu dönemde, önemli yeni temel gelişmeler olmadı. Böylesine iyimser bir fiyat performansıyla DOGE, DOT'u geride bırakarak ilk 10'a geri döndü.

DOGE, 14 Ağustos'ta %16 artışla 0.08478 $'a yükseldi. Buna göre, 0.07561 $ direnç seviyesi desteğe döndü. Ancak geçtiğimiz gün, 0,08892 ABD doları direncinin üçüncü yeniden testi 17 Ağustos'ta (UTC) tekrar reddedildi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ