DOGE, ADA, VAX, LTC ve diğerleri gibi tokenler, kripto pazarındaki son fiyat artışında önemli kazanımlar kaydetti.

Dogecoin %5 Arttı, Litecoin ve Avalanche da Yükseldi – Kripto Pazarına Genel Bakış

DOGE, ADA, VAX, LTC ve diğerleri gibi tokenler, kripto pazarındaki son fiyat artışında önemli kazanımlar kaydePiyasa hala yükseliş mitingine girmekten çok uzak olduğundan, son kazanımlar düşüş durumunun sona erdiği anlamına gelmiyor.

Kripto varlıklarının fiyatı, son 24 saat içinde yükselen bazı büyük paralarla birlikte bir artışa tanık oluyor. Önde gelen iki dijital varlık olan BTC ve ETH, önceki düşüşlerine rağmen makul bir artış gösteriyor. Bu yazıyı yazarken, DOGE yüzde 6,50'lik büyük bir sıçrama gördü, ADA yüzde 2,60'lık bir artış kaydetti ve ardından yüzde 1,01 ile LTC geldi.

Ayrıca AVAX yüzde 1,18'lik bir sıçrama yaşadığı için partiye dahil oldu. Fiyat artış trendinin daha ileri bir değerlendirmesi, BTC'nin son 24 saatte yüzde 1,1 arttığını ve Ethereum'un aynı dönemde yüzde 2,5 arttığını gösteriyor. Ancak, Binance yerel tokeni BNB de en büyük kripto borsasını kuşatmaya devam eden korku, belirsizlik ve şüpheye (FUD) rağmen yüzde 1,5 arttı.

Öte yandan, Ripple'ın XRP'si yüzde 2,1 arttı ve Polygon son fiyat rallisinde yüzde 2,8 artış gördü. Ayrıca, daha geniş kripto piyasası kapitalizasyonu, son 24 saatte yüzde 1,3'lük hafif bir artış kaydetti ve şu anda 844,86 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Ek olarak, kripto piyasası için toplam işlem hacmi, şu anda 38.09 milyar dolar olan 22 Aralık'a kıyasla yükseldi.

İşlem Hacmine Göre En İyi KriptoTokenleri

Dogecoin

En büyük meme dijital para birimi, son 24 saatte yüzde 2,5 ekleyerek kendini yukarı çekme girişiminde bir adım daha atıyor. DOGE'nin piyasa değeri şu anda 10.225 milyar dolar. CoinMarketCap verilerine göre, DOGE şu anda 0,07707 dolardan işlem görüyor.

Cardano

Cardano'nun ADA'sı, mevcut piyasa değeri 8,91 milyar dolar olan yüzde 2,99'luk bir fiyat artışı gördü. Ayrıca ADA tokeni, 24 saatlik yaklaşık 204 milyon dolarlık işlem hacmiyle 0,2582 dolardan el değiştiriyor.

Litecoin

Litecoin için, LTC tokeni son 24 saatte yüzde 0,94 artış kaydetti. Litecoin'in piyasa değeri şu anda 4,71 milyar dolar. LTC'nin 24 saatlik işlem hacmi de arttı ve 346 milyon dolara ulaştı, token şu anda 65,58 dolardan işlem görüyor.

Avalanche

Avalanche'ın AVAX tokeni şu ana kadar nispeten sakin bir yıl geçirdi. Ancak token, son 24 saat içinde yüzde 2,33'e yükselerek yeşil bölgeye geçişte diğer varlıklara katıldı. Tokenin piyasa değeri 3,67 milyar dolar. AVAX son 24 saatte yüzde 2,33 arttı ve 11,81 dolardan işlem görüyor.

Ayı Trendi Bitti Mi?

Son fiyat artışı, yılın büyük bir bölümünde kripto alanını saran düşüş eğilimi göz önüne alındığında, piyasaya önemli bir destek sunuyor. Bu arada, son kazanımlar düşüş durumunun sona erdiği anlamına gelmiyor. Mevcut koşullar göz önüne alındığında, piyasa hala bir yükseliş mitingine girmekten çok uzak.

2022'nin büyük bir bölümünde en iyi kripto varlıklarının çoğunun fiyatlarının düşmesiyle, fiyatların daha geniş bir ölçekte istikrar kazanması biraz zaman alacak. Bu arada, en son fiyat rallisi yatırımcılar için heyecan verici bir haber çünkü piyasanın yükseliş eğilimini test ettiğini gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ