34 milyon doların üzerinde Dogecoin, en iyi cüzdanlardan ağdaki bilinmeyen cüzdan adreslerine taşındı.

Dogecoin Balinaları Büyük Miktarlarda Hareket Ediyor - DOGE

34 milyon doların üzerinde Dogecoin, en iyi cüzdanlardan ağdaki bilinmeyen cüzdan adreslerine taşındı. Doge henüz yükseliş piyasası beklentilerini karşılamadı, fiyatlar son 7 günde %7'nin üzerinde düştü.

Muazzam miktarda Doge hareket etti ve Dogecoin gözlemcilerinin düşüş eğilimini işaret etti. DogeWhaleAlert olarak bilinen Doge fiyat hareketini takip eden bir Twitter tanıtıcısı olan devasa Doge transferi hakkında tweet atmak, bir dizi tweet'te piyasa hareketini bildirdi.

Toplamı 10 milyon $ (10.245.188 DOGE) olan bir balina hesabından gönderilen bir dizi Dogecoin işlemi bilinmeyen bir cüzdana aktarıldı. Gizemli balina hesabı parayı 10 Şubat 19:52 UTC'de aldı.

Halen, cüzdan hakkında hala çok şey bilinmiyor. DogeWhaleAlert, gizemli cüzdanın Dogecoin pazarındaki ilk 20 cüzdan arasında olduğunu açıkladı.

Son olaydan bu yana ağda başka büyük işlem transferleri tespit edildi. Son 2 saat içinde, iki balina adresinin her biri sırasıyla 11.238.539 DOGE (922.055 ABD Doları) ve 5.000.000 DOGE (410.265 ABD Doları) aldı.

Balina takipçisinden gelen tweetlere göre, son 48 saat içinde 34 milyon doların üzerinde Doge bilinmeyen farklı cüzdanlara gönderildi.

Dogecoin, yükseliş beklentilerine ayak uydurmak için mücadele ediyor, ancak sahipleri uzun pozisyonları güvence altına almakta ısrarcı.
En iyi balina hesaplarından Doge transferlerindeki artış, yakın vadede popüler memecoin için yükseliş eğiliminin sinyalini veriyor olabilir. Piyasadaki analistler, bundan daha büyük ellerin sorumlu olduğunu düşünüyor. Piyasada uzun pozisyona sahip olan tacirler, piyasadaki mevcut pozisyonlarına ekleme yapmaya çalışıyor olabilir.

Dogecoin'in ezici fiyat performansı, bir süredir Doge tüccarları arasında yükseliş duygularını harekete geçirmek için pek bir şey yapmadı.

Dogecoin'in mevcut fiyatı, son 1 haftada ivmeyi sürdüremedi. Sonuç olarak son 7 günde %12'lik bir kayıp devam etti. Son saatte hafif bir toparlanma, Doge'un bazı kazanımlar elde etmesine yardımcı oldu. Son 24 saatte Dogecoin'in kayıpları %7'yi aştı.

Geçen yılın Ekim ayında, grafikte azalan bir model tespit edildi. Alçalan üçgen formasyonunun üst sınırı, Doge için olası bir fiyat çıkışını engelledi. Memecoinin değerini aşağıya gönderdi.

Bir kırılmanın mı yoksa çöküşün mü kaydedileceği şu an için bilinmiyor, ancak geri itme hala Doge için sürekli bir düşüş eğiliminin göstergesi. Varlık mevcut destek seviyelerinin altına düşerse, Dogecoin daha da düşük seviyeler yaşayabilir.

Piyasa hala Elon Musk'tan bir dış yükseliş tetikleyicisi bekliyor. Twitter, fiat ve kripto ödemelerini mikroblog uygulamasına entegre etme planlarına devam etti ve Dogecoin hayranları, Doge'un bir kripto seçeneği olarak seçileceğinden emin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ