Charles Hoskinson, Dogecoin'in ücretsiz olarak bir Cardano yan zinciri olmasını kolaylaştıracağını söyledi.

Dogecoin Bir Cardano Yan Zinciri Olmalı – ADA, Twitter Bağlantısı Nedeniyle Fiyatta Patlayabilir

Charles Hoskinson, Dogecoin'in ücretsiz olarak bir Cardano yan zinciri olmasını kolaylaştıracağını söyledi.

Teklif Dogecoin ekibi tarafından kabul edilirse, Elon Musk ve Twitter ekibi sonunda ADA fiyatı için olumlu bir ivme sağlayabilir.
Elon Musk, geçen Cuma günü Twitter'ı satın alma anlaşmasını ele geçirdiğinde, Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson bazı ilginç önerilerle tartışmaya girdi. Tüm Twitter gelişmelerinin ortasında, Dogecoin'in bir hafta içinde yüzde 100 kazanç sağladığını gördük.

DOGE fiyatı, Musk'ın milyarderin gelecekte DOGE ödemelerini platforma entegre edeceğini düşünerek Twitter'ı satın almasından bu yana fırladı. Aslında Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson da aynı konuda oldukça umutlu.

Son tweetlerinden birinde Hoskinson, "Artık Twitter @elonmusk'un elinde olduğuna göre, doge'un bir şekilde platformla birleşmesinin gerçek bir olasılığını görebiliyorum" dedi.

İlginç bir şekilde, Cardano kurucusu Dogecoin'i bir Cardano yan zinciri yapma seçeneğini daha da ileri götürdü. Bu olursa, göçü ücretsiz yapardı. Ayrıca Hoskinson, Dogecoin'e akıllı sözleşmeler ekleyerek memecoinin ekosistemini genişletmesine yardımcı olacağına söz verdi.

Cardano kurucusu, memecoin için kullanım durumlarını sorgularken bir zamanlar Dogecoin'i eleştirdi. Ani fikir değişikliğinin ortasında, Dogecoin kurucusu Bill Markus ona sordu: "Ah, şimdi birdenbire dogecoin'den nefret etmiyor musun?"

Buna yanıt veren Hoskinson şunları söyledi:

Dogecoin'in sonunda bir kullanım durumu var. Elon bunu twitter için kullanmaya karar verirse, otomatik olarak 200 milyon kullanıcı ve bir usecase vardır. Bu memlerden çok daha gerçek.

Bu, ADA Fiyatının Yükselmesine Yardımcı Olacak Mı?

Dogecoin'deki (DOGE) son fiyatın ortasında memecoin, Cardano'nun ADA'sını dokuzuncu sıraya bıraktı. Basın zamanı itibariyle ADA, 13.49 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 0.39 dolarlık bir fiyattan işlem görüyor.

Geçen hafta Cardano ekosistemindeki bazı gelişmeler sırasında, ADA fiyatı 0,50 dolara yükseldi. Ancak, fazla dayanamadı ve oradan önemli ölçüde düzeltildi. Şu anda Cardano'nun yerel kripto ADA'sı 0,40 dolar dirençle karşı karşıya.

Teknik bir kurulumdan, ADA için haftalık grafik, kriptonun Ağustos 2021'deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10$'dan sürekli olarak düştüğünü gösteriyor. Mevcut destek, fiyatın son zamanlarda geri döndüğü yerden 0.36$'da.

Ayrıca, yukarıdaki grafikten göreli güç endeksinin (RSI) son derece yükselişte olduğunu görebiliriz. Gösterge, düşüş eğilimi çizgisinden çıkan bir yükseliş sapması yarattı. Koparma, ayrışmayı doğrular ve yukarı doğru momentumun muhtemel olduğunu gösterir. Yukarı yönde, en yakın direnç 0,58 dolar.

Twitter geliştirmesine gelince, şu ana kadar Elon Musk veya Twitter ekibinden herhangi bir geri dönüş olmadı. Bu olursa, bir ADA fiyat rallisine yol açan olumlu bir hissi tetikleyebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ