Dogecoin geliştiricileri, önümüzdeki aylarda yayınlanması planlanan 1.14.7 ve 1.21 çekirdek güncellemelerine hazırlanıyor.

Dogecoin: Bu Önemli Çekirdek Güncelleme Fiyatları Aya Çekecek – İşte Ayrıntılar

Dogecoin geliştiricileri, önümüzdeki aylarda yayınlanması planlanan 1.14.7 ve 1.21 çekirdek güncellemelerine hazırlanıyor.
Elon Musk'ın Twitter'ı satın aldığı haberi kısa süre önce DOGE'de kısa bir mitinge yol açtı.
2022 kripto kışına rağmen memecoin Dogecoin (DOGE), gelişmelere devam ediyor ve piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi arasında yer alıyor. Dogecoin odaklı bir Twitter hesabı olan Mishboar, yakın zamanda Dogecoin ekosistemindeki temel bir gelişmeyle ilgili bir güncelleme paylaştı.

Dogecoin geliştirme ekibi şu anda iki ana sürüm üzerinde çalışıyor – temel güncellemeler 1.14.7 ve 1.21. Bir Dogecoin çekirdek geliştiricisi olan Patrick Lodder'a göre, bu iki güncelleme “Dogecoin'in geleceği için bir temel” oluşturacak.

Kendi bakış açısını sunan Lodder, 1.14.7 güncellemesinin 1.21 güncellemesinden önce gerçekleşeceğini söyledi. Ayrıca 1.14.7 güncellemesi, önceden kodlanmış büyük özelliklerle geliyor. Ancak 1.21 güncellemesi ile gelmesi gerekiyordu. Sonuç olarak 1.21 güncellemesi 1.14.7 güncellemesinden önce gelemez.

Ek olarak, Dogecoin çekirdek geliştiricisi Pattrick Lodder, 1.21 güncellemesini “gelecek için bir temel olarak adlandırıyor ve 1.14.6 güncellemesinin amaçlandığı gibi çalışması ve onu bir temel olarak kullanması için yeterince iyi olduğundan, Dogecoin'in hayatta kalması için hiçbir şekilde gerekli değil” diyor. hata düzeltmeleri ve küçük özellikler için.”

Lodder'a göre, 1.14.7 güncellemesinin yayınlanması için önerilen zaman çizelgesi yıl sonuna kadar. Birkaç özellik daha ekledikten ve bazı düzeltmeleri ele aldıktan sonra yakında bir sürüm stratejisi paylaşacak. Dogecoin çekirdek geliştiricisi, onu önemli bir sürüm haline getirmeyi planlıyor. Lodder ayrıca 1.21 güncellemesinin önerilen sürümünün Mart 2023'te olacağını belirtti.

Elon Musk ve Dogecoin

Dünyanın en zengin adamı Elon Musk, meme kripto para biriminin ateşli bir destekçisi oldu. Yıllar boyunca verdiği geniş destek, DOGE'nin hala piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi arasında yer almasının nedenidir.

İlginç bir şekilde Musk, ödemeler için DOGE'nin Bitcoin'den daha uygun olduğuna da inanıyor. Bu yılın başlarında, Elon Musk ayrıca Dogecoin çekirdek yükseltmesi 1.14.6 için tezahürat yaptı. Bu Temmuz güncellemesi, mevcut ücret yapısındaki değişikliklerle birlikte önemli güvenlik düzeltmeleriyle geldi. Bu güncellemeden sonra önerilen toz limiti 1 DOGE'den 0.01 DOGE'ye düştü.

DOGE ilk on dijital varlık arasında kalsa da Mayıs 2021'deki 0,74 dolardan bu yana fiyatının yüzde 90'ından fazlasını kaybetti. Musk'ın bu ay Twitter'ı satın aldığı haberi DOGE fiyatında kısa vadeli bir ralli getirdi. Dogecoin meraklıları, Elon Musk'ın satın alma işleminden sonra DOGE ödemelerini Twitter platformuna entegre etmesini bekliyor. Ancak, heyecan bir kez daha azaldı.

Ancak Musk'ın desteğinin ötesinde, bazı analistler DOGE'nin gerçek faydasını sorguluyor. Bu analistler, Dogecoin'in iki dijital varlık listesinde uzun süre hayatta kalmayacağına inanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ