Dogecoin, Elon Musk'ın SNL görünümünden hemen önce tüm zamanların en yüksek rekoru olan 0,74 $'lık bir diğer rekordan sonra 1 $ hedefine giderek yaklaşıyor.

Dogecoin, Elon Musk’ın SNL Görünümünden Önce Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Dogecoin, Elon Musk'ın SNL görünümünden hemen önce tüm zamanların en yüksek rekoru olan 0,74 $'lık bir diğer rekordan sonra 1 $ hedefine giderek yaklaşıyor.

Tesla'nın CEO'su Elon Musk'tan daha fazla sosyal medya katılımı ve Dogecoin'den bahsedebileceği SNL'de ilk kez görünmesi beklentisi, mem temelli kripto para biriminin fiyatını tekrar stratosfere itti. DOGE, başka bir fiyat rekoru görünümünden sonra 1 $'a doğru ilerliyor.r Kripto para birimi 2013 yılında şaka olarak başladı, bu yılın başında 0,005 dolar civarında işlem gördü, ancak sonraki aylarda fiyatı tarif edilemez bir artış gördü.

Dogecoin en son rekorunu %22'den fazla geçti

Dogecoin, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,6 doların altına geriledi, ancak boğalar tekrar görev aldı ve onu daha da yukarı itti. Birkaç saat içinde, fiyatı % 22'den fazla artış göstererek en son rekoru olan 0.74 $'a yükseldi.  

Elon Musk, SNL'de Dogecoin'den bahsedebilir

Kripto topluluğundan birçok kişi, Elon Musk'ın 8 Mayıs'taki SNL taslaklarından birinde Dogecoin'den bahsedebileceğini ve bu durumun Dogecoin'in fiyatını yükseltebileceğini tahmin etti. En son rekoruyla DOGE’nin piyasa değeri 90 milyar doların üzerine çıktı. Bu nedenle, kripto para, Binance Coin'i aşmaktan ve piyasa değeri ile ilk üç kripto paraya girmekten yaklaşık 5 milyar dolar uzakta.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ