Dogecoin Vakfı, geliştiriciler için 5.000.000 DOGE (360.000$) değerinde bir geliştirme fonu duyurdu.

Dogecoin Vakfı, geliştiriciler için 5.000.000 DOGE (360.000$) değerinde bir geliştirme fonu duyurdu. Sürecin bir parçası olarak, Dogecoin Core küçük veya büyük bir ilerleme kaydettikten sonra vakıf, geliştiricilere 500.000 DOGE dağıtacaktı.

Dogecoin Vakfı, ekosisteme katkıda bulunan geliştiriciler için 5.000.000 DOGE (360.000 $) geliştirme fonu duyurdu. Raporlara göre, fonlar önce "ayrılmış çoklu imza cüzdanına" taşınacak ve vakıf üyeleri tarafından yönetilecek. Güvenliğinden “chromatic (Dogecoin Core geliştiricisi), Marshall Hayner, Patrick Lodder, Michi Lumin ve Ross Nicoll”un sorumlu olacağı bildiriliyor.

Bu cüzdanda tutulan DOGE, Dogecoin Core geliştiricilerine, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, tüm katkılarda çalışmaları için ödüller dağıtacaktır.

Sürecin bir parçası olarak, Dogecoin Core küçük veya büyük bir ilerleme kaydettikten sonra vakıf, geliştiricilere 500.000 DOGE dağıtacaktı. Bununla birlikte, her katkıda bulunanın eylemleri ödül boyutunu belirleyecek ve süreç tamamen şeffaf olacaktır.

Duyuru ayrıca emanetçilerin cüzdandaki paraya bireysel veya grup olarak erişme haklarının olmadığını da açıklığa kavuşturuyor. Ayrıca, bir bekçi halefini aday gösteremez, ancak yalnızca kendi yuvası için ayrılma talebinde bulunabilir.

Kalan vasiler, alenen yeni birini aday gösterecek ve halefin atanması konusunda oybirliğiyle anlaşacaklardır. Bu süreç tamamen tamamlandığında ve halef atandığında, vasi tüm görevlerden kurtulur.

Bir sorumlunun en az üç ay önceden bildirimde bulunmaksızın bulunmadığı bir durumda, diğerleri bir halefiyet süreci başlatır. Etkilenen vasi, ancak veraset süreci tamamlandıktan sonra aktif göreve dönebilir.

Dogecoin Vakfı, Mareşal Hayner'ı Yönetim Kurulu'na davet ediyor.Duyuru kapsamında Mareşal Hayner, Yönetim Kurulu'na eklendi.

Ayrıca Marshall Hayner'ı şu anda Dogecoin Vakfı yönetim kuruluna davet etmek isteriz, Dogecoin topluluğuna olan tutarlı bağlılığı ve Dogecoin'in gelişimi birçok kişiye ilham verdi. Marshall, Dogecoin Vakfı'na yönetici ve teknik liderlik deneyimi getiriyor ve bu Çekirdek geliştirme fonunun oluşturulmasında etkili oldu.

Dogecoin Vakfı, yıllarca hareketsizliğin ardından 2021'de hayata döndü. Yeni danışma kurulu, birimin bir parçasını oluşturan Ethereum'dan Vitalik Buterin ve Dogecoin'in Kurucusu Billy Markus (Shibetoshi Nakamoto) gibi kişilerle oluşturuldu.

2021'de Dogecoin Vakfı, Proof-of-Stake tabanlı bir topluluk sistemi oluşturmak için Vitalik Buterin ile işbirliği yaptı. Bu, ekosistemin İş Kanıtı mekanizmasına geçebileceğine dair spekülasyonları tetikledi.

Vakıf aynı zamanda Vitalik (Ethereum blok zincirinin Kurucusu) ile birlikte, sadece büyük oyuncuların değil, herkesin kendilerini ödüllendirecek şekilde katılmasına izin verecek PoS'un 'Topluluk Staking' versiyonu için benzersiz bir DOGE teklifi hazırlamak için çalışıyor. ağı çalıştırmaya katkı sağlar ve aynı zamanda hayır işleri yoluyla tüm topluluğa geri verir.

Ancak Michi Lumin, vakfın Ethereum'un izinden gitme planı olmadığı için bunun sadece bir söylenti olduğunu açıkladı.

Doge topluluğu, fiyatın şu anda 0,071 $'dan işlem gördüğü duyurunun ardından bazı olumlu duygular gösterdi. Ne olursa olsun, tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala yüzde 90 aşağıda.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ