DOGE'nin 24 saatlik işlem hacmi, Cardano'nun neredeyse iki katı olan 8 milyar dolara ulaştı. Yeni ATH arayışı devam ederken Dogecoin ticaret hacmi 8 milyar dolara ulaştı

DOGE'nin 24 saatlik işlem hacmi, Cardano'nun neredeyse iki katı olan 8 milyar dolara ulaştı. Yeni ATH arayışı devam ederken Dogecoin ticaret hacmi 8 milyar dolara ulaştı

Meme’den ilham alan kripto para birimi Dogecoin, kripto paranın hafta sonu boyunca yatırımcıların artan ilgisine tanık olmasıyla yeni bir ivme kazandı.

Momentum, 16 Ağustos itibariyle son 24 saatte 8,04 milyar dolara ulaşan kripto paranın işlem hacmiyle temsil ediliyor. Özellikle, işlem hacmi ADA gibi yerleşik bir varlığa kıyasla neredeyse iki katı. Aynı dönemde, ADA 4,94 milyar dolarlık bir işlem hacmi kaydetti.

Başka yerlerde, kripto paraya artan ilgiye rağmen, DOGE hala piyasa değerinde ADA'yı takip ediyor. Son 24 saatte, DOGE'nin piyasa değeri 44.74 milyar dolarken, ADA'nın değeri 69.18 milyar dolardı.

DOGE, en iyi kripto para birimleri arasında en çok kazanan oldu

Momentum ile Dogecoin sağlam görünüyor ve kendisini 0,3 dolar civarında kurdu. Yazının yazıldığı sırada Dogecoin, son 24 saatte %15.54 kazançla 0,34 $'dan işlem görerek 0,4 $'a doğru ilerliyordu. En yüksek işlem hacmine sahip kripto para birimleri arasında DOGE, son 24 saatte en çok kazanan oldu.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

DOGE'deki ralli, yüksek ticaret hacmine katkıda bulunan yeni yatırımcıları potansiyel olarak cezbetti. Bununla birlikte, Cardano'ya kıyasla, ADA'nın yatırımcıları, düşük işlem hacmine dönüşen ödüller kazanmak için stake etmeye odaklanıyor.

Özellikle, önceki Dogecopin rallileri milyoner yatırımcılarla sonuçlandı ve herhangi bir ralli kar elde etmek için bir fırsat sunuyor. Örneğin, 4 Mayıs 2021'de yaklaşık 2.866 Dogecoin cüzdanının her birinin değeri en az 1 milyon dolardı. Rakam, 1.321 cüzdanın en az 1 milyon dolar değerinde DOGE'ye sahip olduğu 23 Nisan'dan %116'lık bir büyümeyi temsil ediyor.

DOGE'ye ilgi arttı

Bununla birlikte, dogecoin momentumunun genel kripto para piyasası hareketinden kaynaklandığı iddia edilebilir, ancak durum böyle olmayabilir.

Son birkaç gün içinde DOGE, İngiltere Premier Ligi futbol kulübü Watford FC oyuncularının formalarında Dogecoin logosunu taşıyacakları haberiyle desteklenen artan bir aktivite kaydetti. Bu, DOGE topluluğu için önemli bir gelişmedir.

Pazar günü aynı zamanda, Dogecoin destekçileri #dogecointo1dollar hashtag'i ile TikTok, Twitter ve Facebook gibi büyük sosyal medya platformlarında madalyonun arkasında toplanmaya başladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ