Avustralya'dan 75 Milyon Dolarlık kripto yönetim fonu, DeFi kripto paralarına veya DOGE'ye dokunmadan yıllık %119 getiri sağladı

Dogecoin ve DeFi Tokenleri 2021’in Kurtarıcısı Oldu

Avustralya'dan 75 Milyon Dolarlık kripto yönetim fonu, DeFi kripto paralarına veya DOGE'ye dokunmadan yıllık %119 getiri sağladı

Bloomberg'e göre, Melbourne, Avustralya merkezli Apollo Capital, yılın başından bu yana yüzde 119 oranında getiri bildirdi. Böylece, yüzde 19,96 büyüme YTD gören Bitcoin'den daha iyi performans gösterdi.

75 milyon USD'nin üzerinde yönetimi olan kripto hedge fonu, bir yıldan fazla bir süredir çalışıyor.

Apollo Capital, Ethereum tabanlı kripto projelerini tercih ediyor

Bloomberg, hedge fonunun esas olarak en büyük ikinci blok zinciri olan Vitalik Buterin'in Ethereum'una dayanan kripto para birimi platformlarına gittiğini ve daha yeni kripto projelerinden kaçındığını ortaya koyuyor.

Ayrıca, Apollo Capital, kripto ekiplerinin yüksek bir uzmanlığa sahip olduğunu ve anonim olmadıklarını doğrulayan üst düzey üçüncü taraf uzmanlar tarafından kapsamlı bir şekilde denetlenen yatırım yaptığı blok zincirlerinin kodlarına sahiptir.

DeFi platformları ve Dogecoin'e dokunulmadı

Şirket, kullanıcıların bankalar ve meme-coins gibi aracıların yardımı olmadan kripto ticareti yapmasına, ödünç vermesine ve ödünç almasına izin veren DeFi ile uğraşmamayı tercih ediyor (Tesla CEO'su Elon Musk sayesinde DOGE en popüler olanı) .

Yaklaşık bir hafta önce, DeFi platformu WhaleFarm, borsalarda 200 dolar seviyesinde işlem gördükten sonra sıfıra düştü. Benzer şekilde, milyarder Mark Cuban'dan büyük bir destek gören Titanyum tokeni Mayıs ayında 60 dolardan sıfıra düştü.

Çok değişken olmaları ve sıfır gerçek faydaya sahip olmaları nedeniyle meme-kripto paralardan da kaçınılıyor.

Bitcoin ve Ether burada başarının anahtarıdır

Fon, Bitcoin ve Ethereum'un yanı sıra Polkadot, Polygon ve Solana kripto paralarından para kazanmayı tercih ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ