Billy Markus, geliştiricilerin projeye herhangi bir değer katmadıklarını ve sadece daha fazla para kazanmak için çıktıklarını söyleyerek Shiba Inu'nun metaverse'e girmesiyle hiç eğlenmiyor.

Billy Markus, geliştiricilerin projeye herhangi bir değer katmadıklarını ve sadece daha fazla para kazanmak için çıktıklarını söyleyerek Shiba Inu'nun metaverse'e girmesiyle hiç eğlenmiyor. Ayrıca, bir noktada Japonya'nın en büyük bankasından daha değerli olan bir proje olan Dogecoin'i yapmaktan sadece 3.000 dolar kazandığını iddia etti.

Shiba Inu, en başından beri üzerine yapıştırılan “sadece başka bir memecoin” etiketini düşürmeye çalıştı ve metaverse'e girmesi, şimdiye kadarki en büyük çabası. Sanal dünya olarak bilinen Shiberse, diğer yenilikçi şeylerin yanı sıra, yatırımcıların satın alabileceği yaklaşık 100.000 sanal arsa ile birlikte gelir. Ancak, en son hamleyi açgözlü geliştiriciler tarafından para gaspı olarak nitelendiren Dogecoin'in kurucusu Billy Markus başta olmak üzere herkes etkilenmedi.

Shiberse ile ilgili ayrıntılar aylardır yetersizdi, ancak CNF'nin bildirdiği gibi, son zamanlarda metaverse üzerinden 0,2 ila 1 ETH arasında sanal arazi satın alabileceğiniz ortaya çıktı (ve bu araziyi nasıl satın alabileceğinizle ilgili ayrıntılar burada belirtilmiştir).

Ancak Shiba Inu topluluğu dönüm noktasını kutlarken bile, Markus geliştiricileri harekete geçmeye çağırdı. Markus, sık sık yaptığı gibi, Shiberse hakkındaki duygularını açıklamak için Twitter'a gitti. Shiberse'nin Shiba Inu projesine hiçbir fayda sağlamadığını söylüyor.

“İnsanlar geliştiricilere daha fazla para vermek istiyorsa devam edin, ancak ben bir şib sahibi olsaydım rahatsız olurdum” dedi ve ekledi: Geliştiriciler , Shiba yapmaktan halihazırda kazandıklarının ötesinde 100-300 milyon dolar daha artırıyorlar. Umarım hepsine değer.

Shiba Inu geliştiricileri, bu yerel paralar için aşağı yönlü bir risk olmadığından emin olmak için meta veri tabanındaki işlemler için Shiba tokenlerine güvenmeyeceklerini açıkladı.

“Shiba Inu $SHIB'nin Metaverse'de oynayacağı ilk özel rolü tanıtacağız” dediler. Yatırımcılar sanal araziyi satın aldıktan sonra pasif gelir elde edebilir, yakında duyurulacak diğer faydaların yanı sıra ödüller de elde edebilirler.

Markus, projesi Dogecoin'i terk ettiğinden beri 'tuzlu' hale geldiğine dair suçlamalar üzerine kendini savunmak için daha da ileri gitti ve büyük bir başarıya dönüştü. Açıkladığı gibi, kendisi ve kurucu ortağı Jackson Palmer proje patlamadan yıllar önce ayrıldığı için DOGE madeni paralarından toplam 3.000 dolar kazandı.

Bir noktada, Dogecoin'in 88 milyar dolarlık bir piyasa değeri vardı ve bu da onu Japonya'nın en büyük bankası MUFG, e-ticaret devi Shopify ve ABD'deki en büyük beşinci bankacılık kurumu olan US Bancorp'tan daha büyük yaptı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ